×
 • Ekonomi
 • Artikull i Sponsoruar

  1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

  FrontOnline
  10 Maj 2021

  Në gjithë Evropën është sfiduese që të keni gjithmonë pranë vetes informacionin për atë që ndodh në Kosovë e të gjitha trojet shqiptare.Por, ky problem është eliminuar nga platforma atraktive NimiTV, që ju ofron më shumë se 200 kanale në gjuhën shqipe.

  Për të pasur eksiperiencën unike ju nuk keni nevojë as për resiver e as satelit – mjafton të shkarkoni aplikacionin NimiTV për Smart TV dhe të keni çasje në platformën më të madhe televizive shqiptare.Kjo nuk është e tëra, pasi që abonimi në platformë ju mundëson të shfrytëzoni NimiTV në TRI PAISJE në të NJEJTËN KOHË çka e bën këtë platformë tejet të veçantë.

  Ndërsa çmimi? Edhe më i mirë se që keni pritur – vetëm 49.90euro për 6 muaj dhe 99.90 euro për 12 muaj siguroni këtë platformë e cila ju mundëson të kyçeni me një abonim në tri paisje në gjithë Evropën në hiç më pak se 240 kanale shqip dhe 2000 kanale nga e githë bota.Sinjali është pa ndërprerje ndërsa kompania ju ofron shërbime 24/7.Kënaqësinë mund ta përjetoni në platformën NimiTV dhe për të marrë më shumë informata vizitoni web faqen NimiTV.com apo telefononi në numrat si më poshtë për shqiptarët anë e mbanë Evropës:

  Austri +43-720815633
  Norvegji +47 219 54906
  Zvicër +41 44 578 88 99
  Gjermani +49-221-59988956
  Angli +02 03 139 9024
  Suedi +46 85 352 7812
  Australi +61 261 884 899
  Franca +08 00 90 95 87
  Finlandë +35 892 317 0541
  Luksemburg +35-227-861-384
  Belgjikë +32 2 893 70 98
  Itali +39-068-336-4687
  Greqi +30-211-198-3848

  Holanda +080-0023-2267.https://nimitv.com/porosit-pakon.html?fbclid=IwAR2MjM47PZqCGFEPCWc3L3oMnWtAYTjBbiG0ED389-fBCulnYXbpREOCSzw(Artikull i sponsorizuar)

  Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500
  Nga Rubrika
  Ekonomi04 Tetor 2023
  Guvernatori i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës (BQK), Ahmet Ismaili takoi drejtuesit e lartë të Këshillit të Byrove në Bruksel, Sandra...
  Artikull i Sponsoruar30 Shtator 2023
  Në ambientet e fabrikës së miellit M&Sillosi në Xërxë të Rahovecit, u mbajt eventi i fabrikës së ushqimit të kafshëve, “Farmisa”. Aty...
  Ekonomi30 Shtator 2023
  Kryeministri Albin Kurti, ka thënë se ekonomia e vendit ka shënuar progres të pa parë në historinë e Kosovës, sipas tij, mesatarja...
  Të tjera
  Lajme04 Tetor 2023
  Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka thënë për Front Online se zgjidhja e problemeve në veriune   Kosovës edhet vetëm zgjidhja politike. Sipas...
  Vip04 Tetor 2023
  Dinamika të reja në ‘Për’puthen’. Në puntatën e djeshme, Saidja ka realizuar një takim me Aurelin që nuk shkoi ashtu siç pritej....
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Shtetet e Bashkuara, Bashkimi Evropian dhe Britania e Madhe kanë shprehur shqetësimet e tyre të mërkurën pas raportimeve se zyrtarë të drejtësisë...
  Sport04 Tetor 2023
  Sot në konferencë për shtyp para ndeshjes Ballkani – Dinamo Zagreb në konferencë për media ishte trajneri Ilir Daja, i cili konfirmoi...
  Lajme04 Tetor 2023
  Deputeti i pavarur, Fatmir Humolli, ka komentuar sekuestrimin e vilës shumë milionëshe të kryeterroristit të Milan Radojçiqit. Sipas tij, ka deputetë shqiptarë...
  Vip04 Tetor 2023
  Motrat e njohura Ismaili, rrallë shihen nën shoqërinë e njëra tjetrës. Në fakt, rrallë shihen edhe në publik. Por, ja ku janë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.