×
Etiketë: dyshime
Bota/Rajoni18 Shtator 2020
Dyshime të reja kanë dalë në shesh në lidhje me helmimin e liderit të opozitës ruse, Alexei Navalny. Sipas agjencisë Ruters, agjenti nervor që u përdor për të helmuar Navalny është gjetur në një shishe...
Lajme16 Shtator 2020
Kreu i LDK-së, Isa Mustafa shprehet se, ende ka disa dyshime mbi idenë e mini-schengen që i ka shprehur dhe më herët dhe që kanë të bëjnë me krijimin e një mini-Jugosllavie dhe rritje të...
Lajme23 Gusht 2020
Ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Gani Geci, ka thënë se sapo ka lexuar një shkrim që Shaban Syla paska dyshime që djemtë e tij [Gani Gecit] gjoja kanë sulmuar familjen e Shaban Sylës. Sipas...
Bota/Rajoni04 Gusht 2020
Prokuroria e Manhattanit ka nisur një hetim ndaj presidentit Donald Trump dhe kompanive të tij, në lidhje me disa dyshime për mashtrime bankare dhe sigurimesh. Duke paraqitur dokumente të reja për të nxitur kreun e...
Lajme23 Korrik 2020
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është testuar për COVID-19 Këtë e ka bërë të ditur vetë Veseli përmes një statusi në Facebook. “Pas disa simptomave të lehta dhe dyshimeve që potencialisht mund...
Bota/Rajoni20 Korrik 2020
Mjeti në pronësi të shtetasit A.C., ka pasur dëme të vogla materiale. Ndërkohë grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje, dhe njoftohet se po punohet për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e...
Bota/Rajoni09 Korrik 2020
Presidenti amerikan Donald Trump rrezikon t’i nënshtrohet hetimit pasuror nga kundërshtarët demokratë nëse Gjykata e Lartë do të vendosë kundër tij. Çështja pritet të ndikojë të shanset e kreut të shtetit për të rimarrë presidencën...
Bota/Rajoni01 Korrik 2020
Policia e Parisit ka mbyllur dhe evakuuar qendrën tregtare Les Quatre Temps dhe stacionin e trenit La Defense në anën perëndimore të kryeqytetit francez, pas njoftimit për një njeri të armatosur pranë qendrës. Një burim...
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Policia e Parisit ka mbyllur dhe evakuuar qendrën tregtare Les Quatre Temps dhe stacionin e trenit La Defense në anën perëndimore të kryeqytetit francez, pas njoftimit për një njeri të armatosur pranë qendrës. Një burim...
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Presidenti rus Vladimir Putin i ka krahasuar mjekët rusë me ushtarët heroikë të Ushtrisë së Kuqe që luftuan nazistët gjatë Luftës së Dytë Botërore. Javën e kaluar, udhëheqësi rus nënshkroi dekrete për të nderuar mjekët...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.