×
Etiketë: Durrës
Lajme30 Shtator 2020
Pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës ka ndodhur një aksident i trefishtë. Në incident janë përfshirë një automjet, fuoristradë dhe një furgon. Ato janë përplasur me njëra – tjetrën duke bllokuar rrugën për të shkaktuar edhe...
Bota/Rajoni23 Shtator 2020
Një 60-vjeçar është plagosur me thikë në Durrës dhe ka shkuar menjëherë në spital pasditen e sotme. Policia ka njoftuar se nuk di asgjë lidhur me situatën dhe shkaqet që kanë çuar në lëndimin e...
Bota/Rajoni22 Shtator 2020
Një 17-vjeçar në Sukth të Durrësit ka mbetur i plagosur me thikë sot pasdite. 17-vjeçari me iniciale E.Z. u transportua në spital për t’iu nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale. Dorasi 16 vjeç dhe viktima 17 vjeç...
Bota/Rajoni22 Shtator 2020
Kapet dhe shoqërohet në ambientet e Policisë, autori i dyshuar i plagosjes me mjet prerës (thikë), në Sukth të Durrësit. Policia e Shqipërisë, menjëherë pas njoftimit të marë për ngjarjen e ndodhur pak më parë...
Lajme19 Shtator 2020
Pa kaluar 24 orë nga vrasja e ndodhur mbrëmjen e të premtes në Durrës ku pas një konflikti gjeti vdekjen Armando Baboçi dhe u plagos djali i tij, një tjetër krim kundër personit u regjistrua...
Bota/Rajoni19 Shtator 2020
Policia ka zbardhur ngjarjen e rëndë që ndodhi mbrëmë në Durrës, ku humbi jetën 39 vjeçari Armando Baboçi i cili bashkë me të birin Erald Gjini 19 vjeç u plagosën në një lokal pas një...
Bota/Rajoni12 Shtator 2020
Durrës- Një sirian ka tentuar t’i jap fund jetës në qytetin e Durrësit gjatë mbrëmjes së sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00, në lagjen nr.4, Durrës, tek Rruga e Re e Portit, ku dyshohet...
Bota/Rajoni26 Gusht 2020
Një ngjarje e rëndë është shënuar në orët e pasdites në zonën e Rrushkullit në Durrës, ku për pasojë një 44-vjeçar dhe vajza e tij e mitur janë mbytur në det. Sipas të dhënave paraprake,...
Bota/Rajoni24 Gusht 2020
Pesë pronarë të lokaleve në Durrës dhe në Krujë janë gjobitur me nga një milion lekë dhe me mbyllje aktiviteti për një periudhë 6-mujore dy prej tyre, pasi u konstatuan duke ushtruar aktivitet në mënyrë...
Bota/Rajoni22 Gusht 2020
Lëkundje të tokës janë regjistruar në Durrës, të shtunën. Sipas EMSC, mësohet se lëkundjet kanë qenë me magnitudë 3.8 të shkallës rihter, ndërsa epiqendra ishte afër fshatit Hamallaj. Deri më tani nuk është raportuar për dëme./Top...
Bota/Rajoni19 Gusht 2020
Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Ngjarja ka ndodhur tek mbikalimi i Shën Vlashit. 45-vjeçari ishte duke drejtuar motoçikletën kur humbi kontrollin e doli nga rroga. Ai u dërgua...
Kronika15 Gusht 2020
Polica e Shqipërisë ka arrestuar kosovarin me iniciale A.K., 37 vjeç, pasi kishte tentuar të udhëtojë në drejtim të Italisë, me dokumente të falsifikuara. Sipas njoftimit të Policisë, rasti ka ndodhur në Durrës. Me rastin...
Bota/Rajoni02 Gusht 2020
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Një 52 vjeçar me emrin Tonin Toçi ka varur veten brenda në komisariat. Ai ka qenë i shoqëruar në komisariat për dhunë në familje. Raportohet se kur...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.