Bota/Rajoni

Makina hedh në ajër qytetarin në Vlorë, shoferi e lë shtrirë në mes të rrugës dhe largohet

Makina hedh në ajër qytetarin në Vlorë, shoferi e lë shtrirë në mes të rrugës dhe largohet
23:03 | 01 Gusht 2020

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës.

Një qytetar është përplasur nga një automjet, e më pas shoferi është larguar nga vendngjarja.

Sipas dëshmitarëve i aksidentuari u la i shtrirë në rrugë dhe u ndihmua nga të pranishmit sa erdhi ambulanca.

Ende nuk dihet sesi është gjendja e tij aktuale.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për të zbardhur situatën dhe kapjen e autorit.

 

 Petrol Company  prin me çmime me të lira në derivate dhe shumë oferta të tjera

Të tjera