×
Etiketë: shoferi
Bota/Rajoni26 Shtator 2020
Një video e pabesueshme që tregon një makinë të lëshojë shkëndija si pasojë e shpejtësisë me të cilën po lëvizte, është bërë virale në rrjet. Automjeti po ndiqej nga policia në Kaliforni, ndërsa shoferi shihet...
Bota/Rajoni25 Shtator 2020
Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e Barmashit në Ersekë, ku një makinë ka humbur kontrollin e ka dalë nga rruga. Shoferi D. L., rreth 48 vjeç, banues në Pogradec, duke...
Kronika16 Shtator 2020
Një person ka mbetur i vdekur në një aksident trafiku që ndodhi në Shalë të Lipjanit. Policia ka njoftuar se vetë aksidenti ka ndodhur meqë shoferi tashmë i ndjeri derisa ishte duke drejtuar veturën nuk...
Bota/Rajoni10 Shtator 2020
Dita e parë e punës nuk i ka shkuar siç duhet një shoferi, i cili përplasi autobusin dykatësh të shkollës në një urë. Ai vazhdoi të ecte pavarësisht britmave të fëmijëve për të ndaluar. Nga...
Bota/Rajoni08 Shtator 2020
Disa fëmijë dhe prindër pësuan lëndime pasi një makinë hipi në trotuarin jashtë një shkolle fillore në Londër. Sipas mediave britanike, policia e Wandsworth ka konfirmuar se një automjet u përplas me një ‘numër fëmijësh...
Bota/Rajoni28 Gusht 2020
Një 49-vjeçar me inicialet A. Xh. është vënë në prangat e uniformave blu, pasi ditën e djeshme duke drejtuar makinën tip “Toyota” aksidentoi në aksin rrugor Himarë-Potam një fëmijë 7-vjeçe. E mitura u dërgua në...
Kronika22 Gusht 2020
Policia e Kosovës njofton se mbrëmë rreth orës 21:50, në pikë kalimin kufitar Hani i Elezit një veturë i është shmangur kontrollit kufitar. Dy personat e dyshuar meshkuj shtetas të huaj kanë vazhduar me shpejtësi...
Bota/Rajoni10 Gusht 2020
Një aksident tragjik ka ndodhur në aksin Klos-Burrel, ku raportohet se ka humbur jetën një person dhe ka mbetur i plagosur një tjetër. Kalimtari i identifikuar si Bajram Muça, 70 vjeç pas përplasjes është dërguar...
Bota/Rajoni06 Gusht 2020
Florian Alimani nga fshati Gjoricë, me banim në Durrës, është shoferi që drejtonte kamionin që u kap me 200 kg drogë. Policia zbuloi se kamioni ishte i përshtatur dhe sasia e kanabisit ishte vendosur në një...
Bota/Rajoni05 Gusht 2020
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e Lezhës. Ngjara është shënuar në fshatin Rraboshtë, ku një automjet ka përplasur një këmbësor me inicialet K.B., 25 vjeç. Drejtuesi i automjetit ka dërguar...
Bota/Rajoni03 Gusht 2020
Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë- Durrës. Gazeta "Shqip" mëson se incidenti ka ndodhur në zonën pranë Shkozetit. Në aksident është përfshirë vetëm një automjet. Nga raportimet e para dyshohet...
Bota/Rajoni01 Gusht 2020
Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Një qytetar është përplasur nga një automjet, e më pas shoferi është larguar nga vendngjarja. Sipas dëshmitarëve i aksidentuari u la i...
Kronika21 Korrik 2020
Ka ndërruar jetë papritmas shoferi në Qendrën Mjekësore në Istog, Haki Maksutaj. Lajmin e ka kumtuar drejtori i shëndetësisë në Istog, Mujë Osmanaj. “Sot po ndahet nga ne dhe familja punëtori (shofer)Haki Maksutaj i cili...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.