×
Etiketë: kontrollin
Bota/Rajoni08 Shtator 2020
Disa fëmijë dhe prindër pësuan lëndime pasi një makinë hipi në trotuarin jashtë një shkolle fillore në Londër. Sipas mediave britanike, policia e Wandsworth ka konfirmuar se një automjet u përplas me një ‘numër fëmijësh...
Lajme07 Shtator 2020
Policia e Kosovës është duke vazhduar kontrollin nëpër lokalet e kryeqytetit, për personat që nuk vendosin maskat, shkruan Front Online.P Ata sonte ishin me kontrolla më të shtuara në lokalet tek Rruga C dhe B....
Bota/Rajoni03 Gusht 2020
Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë- Durrës. Gazeta "Shqip" mëson se incidenti ka ndodhur në zonën pranë Shkozetit. Në aksident është përfshirë vetëm një automjet. Nga raportimet e para dyshohet...
Auto29 Korrik 2020
Parlamenti i Turqisë ka miratuar të mërkurën legjislacionin për rregullim të rrjeteve sociale siç janë Twitter dhe Facebook, duke detyruar këto të fundit të veprojnë në përputhje me kushtet e ashpra, apo në të kundërtën...
Kronika19 Korrik 2020
Një person dhe tri pasagjere kanë marrë lëndime trupore, pasi deri sa ishte duke e drejtuar veturën e tij me targa vendore duke mos iu përshtatur kushteve të rrugës, ka humb kontrollin mbi automjetin dhe...
Bota/Rajoni27 Qershor 2020
Një aksident ka ndodhur në mesditë në aksin Lezhë – Shkodër, në afërsi të vendit të njohur si Pusi i Shytit. Policia njofton se një drejtues automjeti, ende i paidentifikuar ka humbur kontrollin dhe ka...
Bota/Rajoni20 Qershor 2020
Përfaqësuesit e Shteteve të Bashkuara dhe të Rusisë do të takohen javën e ardhshme në Austri, për të biseduar për kontrollin e armëve. I dërguari i SHBA-së, Mrshall Billengslea do të qëndrojë në Austri më...
Bota/Rajoni15 Qershor 2020
Një aksident është regjistruar në hyrje të qytetit të Korçës. Mësohet se një mjet ka goditur një objekt në anë të rrugës. Mësohet se drejtuesi i mjetit ka tentuar të shmangë një përplasje me një...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.