Lajme

Policia vazhdon kontrollin në lokalet në Prishtinë për personat që nuk vendosin maskat

Policia vazhdon kontrollin në lokalet në Prishtinë për personat që nuk vendosin maskat
21:45 | 07 Shtator 2020

Policia e Kosovës është duke vazhduar kontrollin nëpër lokalet e kryeqytetit, për personat që nuk vendosin maskat, shkruan Front Online.P

Ata sonte ishin me kontrolla më të shtuara në lokalet tek Rruga C dhe B.

Sipas vendimit të Qeverisë, për personat që nuk i mbajnë maskat në hapësira publike, mund të shqiptohet dënimi prej 35 eurosh.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera