Kronika

Humb një 14 vjeçar nga Gllogoci

Humb një 14 vjeçar nga Gllogoci
11:32 | 26 Shtator 2020

Një person gjatë ditës së djeshme ka raportuar në Policinë e Kosovës se djali i tij 14 vjeç, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, raporton Front Online.
Sipas ankuesit, djali i tij nuk qëndron mirë me shëndet.

“Fsh. Nekovc, Gllogovc 23.09.2020-16:00. Më datë 25.09.2020 rreth orës 17:31 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar në polici se djali i tij i moshës 14 vjeç që nga data e lartcekur është larguar prej shtëpisë dhe deri me tani nuk është kthyer në shtëpi. Sipas ankuesit djali i tij nuk qëndron mirë me shëndet dhe përdorë terapi qetësuese”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Front Online/

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera