×
 • Kronika
 • Kronika

  Humb një 14 vjeçar nga Gllogoci

  FrontOnline
  26 Shtator 2020

  Një person gjatë ditës së djeshme ka raportuar në Policinë e Kosovës se djali i tij 14 vjeç, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, raporton Front Online.
  Sipas ankuesit, djali i tij nuk qëndron mirë me shëndet.

  “Fsh. Nekovc, Gllogovc 23.09.2020-16:00. Më datë 25.09.2020 rreth orës 17:31 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar në polici se djali i tij i moshës 14 vjeç që nga data e lartcekur është larguar prej shtëpisë dhe deri me tani nuk është kthyer në shtëpi. Sipas ankuesit djali i tij nuk qëndron mirë me shëndet dhe përdorë terapi qetësuese”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Front Online/

  Punimet në rrjet, KEDS njofton për vendet që s’do të kenë rrymë
  Nga Rubrika
  Kronika29 Shkurt 2024
  Një qytetar raportohet se në rrugën “Ismail Raka” në Kaçanik ka gjetur një shumë të parave dhe i ka dorëzuar ato në...
  Kronika29 Shkurt 2024
  Në mëngjesin e sotëm një veturë me targa serbe është djegur në Leposaviq. Lajmin për Front Online e ka konfirmuar zëvendësdrejtori i...
  Kronika29 Shkurt 2024
  Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është goditur më sëpatë në kokë. Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në...
  Të tjera
  Lajme01 Mars 2024
  Deputetët opozitarë  e kanë quajtur gabim të rëndë mospjesëmarrjen e kryeministrit në këtë Samitin rajonal që u mbajt në Tiranë, ndërkaq kërkojnë...
  Lajme01 Mars 2024
  Sekretari Organizativ në PSD, Nol Nushi ka deklaruar se këtë vit nuk do të ketë zgjedhje në Kosovë. Sipas Nushit, zgjedhje të...
  Lajme01 Mars 2024
  Koordinatorja e Departamentit për Mbrojtje dhe Siguri Kombëtare në kuadër të Kabinetit për Qeverisje të Mirë të PDK-së, Besa Kabashi-Ramaj, mban konferencë...
  Bota/Rajoni01 Mars 2024
  Alexei Navalny do të varroset të premten në Moskë, mes masave të rrepta sigurie, dy javë pas vdekjes së tij të papritur...
  Lajme01 Mars 2024
  Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës në bashkëpunim me Forumin Intelektual - Evropa 2023, organizojnë sot tryezën me temë “Gjendja e Arsimit në...
  Bota/Rajoni01 Mars 2024
  43 persona kanë mbetur të vdekur pasi një zjarr shpërtheu në një ndërtesë shumëkatëshe në Bangladesh. Sipas mediave lokale, zjarri filloi në...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.