Lajme

Qytetarja konfirmon vdekjen e babait të saj sot në Infektivë, thotë se nuk morri përkujdesjen e duhur!

Qytetarja konfirmon vdekjen e babait të saj sot në Infektivë, thotë se nuk morri përkujdesjen e duhur!
10:38 | 05 Korrik 2020

Një qytetare ka treguar se babai i saj sot ka ndërruar jetë.D.F, tha para mediave, se babai i saj ishte sjellë para 4 ditësh në Klinikën Infektive dhe se gjendja e tij deri dje ka qenë shumë e mirë, deri sa thotë se i njejti ka ndërruar jetë sonte pas mesnate.

“Ne e kemi babën këtu, nuk ka pasë përkujdesje, babën kur e kemi sjellë këtu ka qenë në gjendje të mirë, ka qenë në gjendje normale, ndërsa sot në 3 të mëngjesit ka ndërruar jetë”.

https://www.facebook.com/GazetaExpress/videos/372276233733894/

Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021

Të tjera