×
 • Lajme
 • Lajme

  Mesazhi i infiermierit nga Infektive: Afër 7 muaj kështu, ndërsa ju gjeni arsye të pa arsyeshme, por kam frikëm se do të jetë tepër vonë!

  FrontOnline
  02 Gusht 2020

  Infermieri i Klinikës Infektive, Fitim Havolli ka reaguar përmes një statusi në Facebook.Ai ka shkruar se tash e 7 muaj vazhdojnë të mbajnë kujdestari, e cila është tepër e lodhshme.

  “Unë do i shërbejë vendit kurdo, e kudo ku unë jam i nevojëshëm, pa llogaritur asnjëher ku jam unë si pozicion, pavarsisht sifidave dhe rrezikut!”, ka shkruar ai.

  Reagimi i plotë:Kujdestari e lodhëshme , por kurr nuk do të dorzohemi deri ta mposhtim Virusin s’bashku!Afër 7 muaj kështu!
  Deri sa të ketë nevoj.. do të jemi afër miqëve, shokëve , qytetarëve , vllezërve, baballarëve dhe më të dashurëve tan!
  Unë do i shërbejë vendit kurdo, e kudo ku unë jam i nevojëshëm, pa llogaritur asnjëher ku jam unë si pozicion, pavarsisht sifidave dhe rrezikut!

  Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..
  Nga Rubrika
  Lajme29 Shkurt 2024
  Për të premten parashikohet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale me diell, ku priten edhe reshje lokale shiu, të...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka treguar arsyen se pse nuk mori pjesë në samitin për Ukrainën që u mbajt në Tiranë....
  Lajme29 Shkurt 2024
  Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, deklaroi se imazhi i Kosovës në sytë e ndërkombëtarëve nuk është në të njëjtat nivele...
  Të tjera
  Lajme29 Shkurt 2024
  Në emisionin “Pressing” të T7 janë të ftuar dy deputetë të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Bekim Haxhiu dhe Ariana Musliu-Shoshi, përballë...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Mbrëmjen e së enjtes, në Vushtrri një shtëpi është kapluar nga zjarri derisa janë raportuar vetëm dëme  materiale. Zëdhënësi i Policisë së...
  Bota/Rajoni29 Shkurt 2024
  Aleatët politikë të presidentit turk, Rexhep Tajip Erdogan duan të rimarrin kontrollin e Stambollit në zgjedhjet lokale të marsit. Mediat e pavarura...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Gjykata Themelore në Prizren ua ka vazhduar masën e paraburgimit edhe për nga dy muaj katër të dyshuarve për grabitjen në Suharekë,...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, tha se në shëndetësi nuk ka zhvillim nga Qeveria Kurti, por sipas tij ka vetëm degradim. Sipas...
  Sport29 Shkurt 2024
  Edon Zhegrova po kalon një sezon të karrierës te Lille në elitën e futbollit francez. Ylli kosovar është prej futbollistëve më të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.