Front TV

Dështon sërish Projektligji për Vlerat e Luftës së UÇK-së, shkak mungesa e kuorumit

Dështon sërish Projektligji për Vlerat e Luftës së UÇK-së, shkak mungesa e kuorumit
11:27 | 17 Shtator 2020

Në mungesë të kuorumit, ka dështuar të votohet sërish Projektligji për Mbrojtjen e Vlerave të Luftës së UÇK-së, raporton Front Online.

Në votim kanë marrë pjesë vetëm 40 deputetë.

Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje nuk kanë marr pjesë fare në votim.

Kjo pikë do të hidhet serish në votim në seancën e radhës. /Front Online

 

https://www.facebook.com/FrontOnlineMedia/videos/244622766890196/

Përfito FALAS një pushim për çift në Budva

Të tjera