×
 • Ekonomi
 • Artikull i Sponsoruar

  Dyfish n’plus me ArtMotion

  FrontOnline
  16 Nëntor 2022

  Ofertë e jashtëzakonshme nga Artmotion. Dyfish Resivera. Dyfish Kanale. Dyfish n’;Plus me Artmotion dhe Zbritje!

  Që nga 16 Nëntori, Artmotion del me ofertë të jashtëzakonshme për të gjithë klientet që dëshirojnë të jenë n’Plus me pako speciale të dedikuara vetëm për Ju.

  Pakoja më atraktive në treg, Premium Plus me 312 kanale të ndryshme, me 41 kanale të sportit dhe me Digitalb, Top Channel, Top News, Explorer, DigiGold, Cufo, Bang Bang dhe tani me pajisjen e dytë

  Gratis, nga sot zbret nga 29.99 në 24.99 EUR. Paguaj Pakon Family Plus 24.99 EUR dhe përfito të gjitha kanalet e Premium Plus, Plussss pajisja e dytë Gratis.

  Artmotion nuk ndalet me kaq, zbritjet vazhdojnë edhe ne Pakon Family Plus, me 267 kanale, 13 kanale të Sportit, të gjitha kanalet Turke, Digitalb nga 24.99 EUR në 21.99 EUR, si dheeeee risi ekskluzive, pajisja e dytë GRATIS. Paguaj Pakon Light Plus 21.99 EUR dhe përfito të gjitha kanalet e

  Family Plus, Plussss pajisja e dytë Gratis.

  Risi ekskluzive nga data 16 Nëntor, pakot Light Plus, Family Plus dhe Premium Plus janë të gjitha me pajisjen e dytë Gratis dhe me kanale shtesë.

  Zbritje e jashtëzakonshme, me Plus kanale dhe Plus pajisje Gratis.

  Vetëm në Artmotion, ndryshimi ndodh e para.

  Vizitoni pikat e shitjes së Artmotion dhe thirre ne 080020600 për çdo informatë.

  Artani paralajmëron Xhulin: Ruaju!
  Nga Rubrika
  Artikull i Sponsoruar16 Maj 2024
  Në tregun konkurrues të sotëm, shërbimi i personalizuar është parësor, dhe duke e ditur këtë, Petrol Company tashmë e një kohë, ka në treg...
  Artikull i Sponsoruar30 Prill 2024
  Sidomos sot, gjithandej mund të dëgjoni për të drejtat e punëtorëve. Në televizion, në radio, në rrugë, në taksi, në çajtore, në...
  Artikull i Sponsoruar24 Prill 2024
  Ambasadori i Francës, Olivier Guerot, është përfaqësuesi i radhës i korit diplomatik të akredituar në Kosovë, i cili ka vizituar ambientet e...
  Të tjera
  Lajme28 Maj 2024
  “Sapo që Serbia t’i vë sanksione Federatës Ruse, atëherë do të ishte një moment kur ata mund të tregojnë se duan të...
  Lajme28 Maj 2024
  Asambleja Parlamentare e NATO-s e ka miratuar të hënën rekomandimin për avancim të statusit të Kosovës nga anëtare vëzhgues në anëtare të...
  Lajme28 Maj 2024
  Analisti politik, Artan Muhaxhiri, për FrontOnline thotë se puna dhe se si e kanë marrë pushtetin kryetarët në komunat veriore, ka qenë...
  Lajme28 Maj 2024
  Deputetja e AAK-së¸Time Kadrijaj, për FrontOnline thotë se nuk ka ndonjë raport që vlerëson punën e katër kryetarëve të komunave veriore. ‘’Nuk...
  Lajme28 Maj 2024
  Faton Klinaku, ushtruesi i detyrës së kryetarit të OVL e UÇK-së, ka thënë se Prokuroria e Speciales ka marrë para nga Rusia...
  Lajme28 Maj 2024
  Në Gjykatën Speciale në Hagë sot do të vazhdojë procesi gjyqësor ndaj ish-krerëve të UÇK-së, i njohur si rasti “Thaçi dhe të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.