×
 • Lajme
 • Ekonomi
 • Artikull i Sponsoruar

  Çmime tejet të ulëta, kualitet tejet i mirë

  FrontOnline
  01 Korrik 2024

  Të mirat në Petrol Company nuk fund! Niseni muajin me kursime…

  E dini të gjithë që kemi shumë për t’ju treguar, andaj ju lusim për vëmendje të plotë… Furnizimin me derivate me çmimet më të lira në treg dhe me kualitetin më të mirë e dini
  ku mund ta bëni, vetëm në Petrol Company.

  Qytetarë të nderuar, të gjitha këto të mira vijnë e vlejnë për të gjithë ju!

  Hajdeni, hipini makinës, sigurojeni veten dhe të tjerët në të, e nisuni direkt e në pikat tona. Furnizohuni me derivate të cilat ju sigurojnë më shumë kilometra, e krejt kjo ska ku ju çon tjetër përveç kursimit!

  Mirë e lexuat, me derivatet tona do të jeni në gjendje të bëni shumë më shumë deri në 30% kilometra, me litrat e njëjta!

  Andaj, për t’u informuar rreth çmimeve në të gjithat pikat tona, atëherë bashkohuni në komunitetin tonë në viber, duke klikuar linkun: https://bit.ly/3khQ2gz

  Në këtë komunitet do të njoftoheni të parët rreth çmimeve, ofertave dhe më të rejave nga ne.

  Mbajuni fortë, suprizat nga Petrol Company nuk kanë fund!

  Me ofertat e “Sharr Travel”, vetëm sot 300 qytetarë udhëtojnë drejtë Shqipërisë
  Nga Rubrika
  Lajme13 Korrik 2024
  Shumica e pagave në Kosovë e sidomos ato të punëtorëve të sektorit publik, nuk e arrijnë vlerën e një page për të...
  Lajme13 Korrik 2024
  Rrjeti i Grave të Kosovës (RrGK) ka reaguar ndaj Ligjit të ri për Komisionin e Pavarur të Mediave (KPM), të miratuar të...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kosova si shteti më i ri evropian krenohej me popullsinë më të re. Mirëpo kjo popullsi ka nisur të plaket. Dhe Kosova...
  Të tjera
  Lajme13 Korrik 2024
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, vizitoi për ngushëllime sot familjen Dehari në fshatin Sllupçan të Kumanovës. I shoqëruar nga ministra...
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelenskyy, u takua me kryeministrin e ri britanik Keir Starmer javën e kaluar në samitin e NATO-s në Uashington,...
  Lajme13 Korrik 2024
  Shtetet e Bashkuara thanë se Rusia po kërkon të shfrytëzojë tensionet ndëretnike në rajonin e Ballkanit Perëndimor, me qëllim që të krijojë...
  Lajme13 Korrik 2024
  Presidentja Vjosa Osmani ka bërë të ditur se në margjinat e Samitit të NATO-s është takuar me Sekretarin e ri të Jashtëm...
  Lajme13 Korrik 2024
  Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për arrestimin e të dyshuarve për plagosjen e mbrëmshme në Pejë. Të dyshuar janë...
  Lajme13 Korrik 2024
  Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 2337 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.