×
 • Lajme
 • Ekonomi
 • Artikull i Sponsoruar

  NË One Stop Shop të Petrol Company, ZBRITJE QË T’I MERRË MENDTË!

  FrontOnline
  04 Korrik 2024

  E kuptojmë sa të frustruar mund të jeni, çdo ditë çmimet janë duke u rritur, por ja disa lajme për t’ju bërë më të mirë ditën.

  Në One Stop Shop ka zbritje në shuuumë produkte, të cilat nuk do të dëshironit t’i humbisni.

  Imagjinoni këtë: të gjitha shijet “First Chips” për vetëm një euro (nga 1.20), çdo Kinder Bueno në 0.80 cent (nga 0.90 cent) dhe Candy Break në të gjitha shijet nga 1.20 në 1.00 euro.

  Por prisni, ka më shumë! Rafaello tani me çmim vetëm 0,70 cent (nga 0,80 cent), uji Bora 0,5L 0,30 cent, dhe Cafemio në të gjitha shijet tani vetëm 1,40 euro (nga 1,80).

  Dhe për ata që kanë nevojë për një pastrues xhamash, tani është në dispozicion për një çmim të jashtëzakonshëm 1,00 euro, nga 2,00. Këto që i lexuat nuk janë produktet e vetme të cilat i gjeni me zbritje, ejani na vizitoni për të zbuluar se çka tjetër ju pret, si gjithmonë në çmimet më të volitshme!

  Mos i humbisni këto oferta të pabesueshme, vizitoni One Stop Shop në Petrol Company.

  KUJDES, KËTO LLOJ ZBRITJESH JU MARRIN MENDTË!

  Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500
  Nga Rubrika
  Lajme13 Korrik 2024
  Shumica e pagave në Kosovë e sidomos ato të punëtorëve të sektorit publik, nuk e arrijnë vlerën e një page për të...
  Lajme13 Korrik 2024
  Rrjeti i Grave të Kosovës (RrGK) ka reaguar ndaj Ligjit të ri për Komisionin e Pavarur të Mediave (KPM), të miratuar të...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kosova si shteti më i ri evropian krenohej me popullsinë më të re. Mirëpo kjo popullsi ka nisur të plaket. Dhe Kosova...
  Të tjera
  Lajme13 Korrik 2024
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, vizitoi për ngushëllime sot familjen Dehari në fshatin Sllupçan të Kumanovës. I shoqëruar nga ministra...
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelenskyy, u takua me kryeministrin e ri britanik Keir Starmer javën e kaluar në samitin e NATO-s në Uashington,...
  Lajme13 Korrik 2024
  Shtetet e Bashkuara thanë se Rusia po kërkon të shfrytëzojë tensionet ndëretnike në rajonin e Ballkanit Perëndimor, me qëllim që të krijojë...
  Lajme13 Korrik 2024
  Presidentja Vjosa Osmani ka bërë të ditur se në margjinat e Samitit të NATO-s është takuar me Sekretarin e ri të Jashtëm...
  Lajme13 Korrik 2024
  Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për arrestimin e të dyshuarve për plagosjen e mbrëmshme në Pejë. Të dyshuar janë...
  Lajme13 Korrik 2024
  Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 2337 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.