×
 • Lajme
 • Ekonomi
 • Artikull i Sponsoruar

  Festivali i zbritjeve: ngjarja më unike e vitit po ndodhë në Comodita Home!

  FrontOnline
  09 Korrik 2024

  Brendi më i njohur për produktet e shtëpisë Comodita Home, ka nisur edicionin e 5’të të festivalit madhështor të zbritjeve duke i përfshirë produktet e gjumit, kuzhinës, tryezës, udhëtimit, banjos dhe aksesorëve të ndryshëm. 

  Nga data 9 deri më 14 Korrik, shijoni magjinë e festivalit duke u argëtuar me çmimet më të lira dhe produktet më cilësore në treg.

  Është momenti ideal për të kursyer më shumë se kurrë më parë, duke përfituar nga zbritjet e mëdha deri në 70% në të gjitha kategoritë e produkteve!

  Ejani dhe përjetoni një eksperiencë të paharrueshme blerjeje, festoni me ne dhe shijoni ofertat e papërsëritshme. Kjo nuk është një zbritje e zakonshme, nuk i dedikohet vetëm disa produkteve, prandaj edhe ka marrë emrin “Festival i zbritjeve” dhe ju me të vërtet do të befasoheni me ofertat speciale të këtyre ditëve.
  Nëpërmjet festivalit, ju mund të sjellni komoditetin dhe stilin e Comodita Home në çdo cep të shtëpisë tuaj.

  Ofertat e festivalit të zbritjes, i gjeni në dyqanet e Comodita Home kudo në Kosovë. Produktet me të dashura mund t’i porositni direkt nga shtëpia, përmes webfaqes www.comoditahome.com, aplikacionit comoditahome apo rrjeteve sociale Facebook dhe Instagram, si dhe përmes qendrës së thirrjeve duke telefonuar pa pagesë në numrin 0800 25 000. Gjithashtu ju mund të përfitoni nga super ofertat e shpejta në emisionin më atraktiv të shitjes Comodita Tv Shop.

  Rame Lahaj, ambasador i VISA Infinite kartelës së Bankës TEB
  Nga Rubrika
  Lajme13 Korrik 2024
  Ragmi Mustafi nga Partia për Veprim Demokratik, njëherësh këshilltar i zëvendëskryeministrit Besnik Bislimi, ka folur për Front Online lidhur me zgjedhjet e...
  Lajme13 Korrik 2024
  Zëvendësministri i Drejtësisë, Blerim Sallahu, ka thënë se arratisjet nga burgjet ka pasur edhe në të kaluarën dhe se mund të ketë...
  Lajme13 Korrik 2024
  Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimit Korrektues i Kosovës (ShKK), Ismail Dibrani, ka thënë se dy të arratisurit nga burgu, Faton Hajrizi dhe...
  Të tjera
  Kronika13 Korrik 2024
  Dy persona janë zhdukur në Prizren ditën e premte. Policia njofton se bëhet fjalë për vëlla dhe motër, të cilët janë larguar...
  Lajme13 Korrik 2024
  Ministria e Infrastrukturës, Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor ka bërë të ditur se ka marrë masa idhur me qarkullimin e automjeteve në vend...
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  Një depo nafte është përshirë nga zjarri në rajonin juglindor rus të Rostovit, pas një sulmi ukrainas me dronë mëngjesin e 13...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kryetari aktual i Bujanocit, Nagip Arifi edhe pas mbajtës së zgjedhjeve të 3 qershorit, thotë se nuk janë mundësitë që shqiptarëve t’iu...
  Kronika13 Korrik 2024
  Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur dje në fshatin Popolan të Suharekës. I dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa viktima në...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, vizitoi për ngushëllime sot familjen Dehari në fshatin Sllupçan të Kumanovës. I shoqëruar nga ministra...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.