×
 • Lajme
 • Lajme

   Petrol Company  prin me çmime me të lira në derivate dhe shumë oferta të tjera

  FrontOnline
  16 Gusht 2022

  Kompania e cila njihet për çmime shumë të lira, dhe cilësi në derivate “Petrol Company”, vazhdon të mbajë çmimet më të lira në treg.

  Përveq çmimeve më të lira në Petrol Company, zbritjen mund ta fitoni në mënyrë të lehtë dhe shumë të shpejtë, vetëm duke e skanuar aplikacionin në njëren nga pompat dhe në mënyrë automatike do ti përfitoni të gjitha benifitet, si dhe mund të shihni historikun tuaj të furnizimeve.

  Çmimet më të lira gjatë ditës së sotme në Petrol Company, mund ti gjeni në këto pika:

  Petrol Company Hajvali / Diesel: 1.62€; Benzinë: 1.50€

  Petrol Company Prizren / Diesel i lirë: 1.60€; Benzinë: 1.50€ (Lagjia Arbana).

  Petrol Company Prizren / Diesel: 1.59€; Benzinë: 1.52€ (Rr. Jaglenica – te tranziti)

  Petrol Company Preoc / Diesel: 1.64€;  Benzinë: 1.52€

  Petrol Company – Çagllavicë / Diesel: 1.64€;  Benzinë: 1.52€

  Petrol Company – Dragodan /  Diesel: 1.66€; Benzinë:1.53€

  Vizitoni këto pika të Petrol Company, dhe përfitoni nga këto super çmime si dhe nga ofertat e restaurantit “Be Happy”, ku për çdo furnizim me 50 litra derivate, ju mund të merrni një Hamburger apo Picë GRATIS, në pikat: Preoc, Çagllavicë, Bresje, Fushë Kosovë, Arbëri dhe në Qyshk të Pejës.

   

  Artani paralajmëron Xhulin: Ruaju!
  Nga Rubrika
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ish-kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hysni Gucati, është operuar sërish në këmbën në të cilën...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Shefi i Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Besnik Tahiri, ka takuar Raportuesen për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka thënë se SHBA-të nuk kanë ndryshuar qëndrim sa i përket mbajtjes së zgjedhjeve serbe në...
  Të tjera
  Ekonomi06 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës, në asistimin e Njësitit Anti-kontrabandë nga Dogana e Kosovës dhe ATK-së me qëllim të luftimit të Ekonomisë jo formale,...
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Një ngjarje e shokuese, ka ndodhur në SHBA ku një 13 vjeçar ka vrarë nënën e tij me thikë dhe më pas...
  Kronika06 Dhjetor 2023
  Në një objekt banesor janë përfshirë nga zjarri orët e rrymës në rrethana të panjohura. Në raportin 24 orësh të Policisë së...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Kryeministri Albin Kurti ka marrë pjesë në prezantimin e masës 1.2 për subvencionimin e familjeve me asistencë sociale. Ai ka thënë se...
  Opinione06 Dhjetor 2023
  Nga Shqipe Pantina Sa here ju ka ndodhë që keni qenë në një restorant apo vend publik ku ka pasur edhe fëmijë...
  Sport06 Dhjetor 2023
  Shorti i të shtunës për kampionatin evropian të futbollit Euro 2024 u detyrua të ndërpritej për disa minuta pasi zhurma pornografike nisën...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.