[wp-story]

Bota/Rajoni

Aksident i rëndë në Elbasan/ Makina e policisë përplas një person me motor

Aksident i rëndë në Elbasan/ Makina e policisë përplas një person me motor
15:16 | 17 Qershor 2020

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në dalje të Elbasanit. Mësohet se një makinë policie ka përplasur një motor dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit.

Raportohet se i plagosuri ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera