×
Etiketë: person
Kronika30 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka arritur që ta arrestojë një person në fshatin Vragoli të Fushë Kosovës . i dyshuari kishte tentuar që ta dhunojë seksualisht viktimën kosovare. Policia për këtë rast ka njoftuar policinë. I...
Front TV29 Shtator 2020
Një person është rrëzuar pa vetëdije para sporteleve te Qendra për Shërbim me Qytetarë në objektin e vjetër të Komunës së Prishtinës. Lidhur me rastin për Front Online, ka folur nënkryetari i Komunës Muhedin Nushi....
Lajme28 Shtator 2020
Një person  është goditur nga një veturë derisa ishte duke kaluar në  rrugën Edmond Hoxha në Prishtinë. Rastin për FrontOnline, e ka konfirmuar Policia e Kosovës. Sipas Policisë, personi i cili është goditur me veturë...
Lajme27 Shtator 2020
Mëngjesin e sotëm në lagjen “Kolovica” në Prishtinë, është gjetur një person pa shenja jete Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. “Me datë 27.09.2020 në ora 09:52,...
Lajme26 Shtator 2020
Forca të shumta të Njësisë Speciale të Misionit të EULEX-it kanë bastisur dje Selinë Qendrore të OVL-UÇK-së në Prishtinë, dhe më pas kanë arrestuar kreun e saj, Hysni Gucatin. Të armatosur deri në dhëmbë, këta...
Lajme26 Shtator 2020
Një aksident sapo ka ndodhur në Ferizaj, te vendi i njohur “Te Ura”. Sipas informacioneve të para një person ka marrë lëndime të lehta. Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes.
Kronika26 Shtator 2020
Një person është arrestuar në Ferizaj, për shkak të dyshimit se e kishte sulmuar seksualisht viktimën e mitur femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë, rasti vazhdon...
Kronika26 Shtator 2020
Edhe një vdekje aksidentale është regjistruar dje në Kosovë, kjo e fundit në Leposaviq. Sipas raportit të Policisë së Kosovës viktima mashkull kosovar ka pësuar lëndime të rënda trupore duke punuar. Viktima është dërguar në...
Kronika26 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka raportuar edhe për një rast të zhdukjes së një burri. Zhdukja e personave në Kosovë ka filluar të kthehet në shqetësim. Pos raportimit për zhdukjen e femrave, po raportohet edhe zhdukja...
Kronika26 Shtator 2020
Një person, është arrestuar gjatë ditës së enjte, për shkak se kishte therur me mjet të mprehtë një person, raporton Front Online. Sipas Policisë së Kosovë, gjendja e viktimës është e rëndë. “Fsh. Brodosan, Gjakovë...
Kronika26 Shtator 2020
Një person i cili dyshohet se është me probleme mendore, ka ushtruar dhunë fizike ndaj nipit të tij, raporton Front Online. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se i dyshuari është ndaluar për 48...
Kronika25 Shtator 2020
SHBA “Shkëmbi” ka publikuar disa fotografi që vërtet nxjerrin turpin dhe neverinë e njërëzve të papërgjegjshëm. Në fotografi shihet se si një person i veshur me të zeza tenton t’ua vë flakën Bjeshkëve të Nemuna....
Kronika24 Shtator 2020
Policia ka njoftuar se ka shoqëruar një person pasi ka bashkëjetuar me një vajzë të mitur. Siç njofton PK, i dyshuari është liruar dhe rastin shkon në procedurë të rregullt. “ Eshte shoqëruar në stacion...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.