[wp-story]

Lajme

Vetura godet këmbësorin në kryeqytet

Vetura godet këmbësorin në kryeqytet
15:03 | 28 Shtator 2020

Një person  është goditur nga një veturë derisa ishte duke kaluar në  rrugën Edmond Hoxha në Prishtinë.

Rastin për FrontOnline, e ka konfirmuar Policia e Kosovës.

Sipas Policisë, personi i cili është goditur me veturë është dërguar për trajtim mjekësor.

“Sot rreth orës 14:00 në rrugën Edmond Hoxha në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku në mes një automjeti dhe një këmbësori. Si pasoj e aksidentit, lëndime trupore ka pësuar këmbësori i cili është dërguar për trajtim mjekësor.

Me rastin po merret njësiti i komunikacionit rrugor”, ka bërë të ditur Policia e Kosovës për FrontOnline.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera