×
 • Lajme
 • Lajme

  Vdes një person dhe lëndohen tre të tjerë në një aksident në Piranë të Prizrenit

  FrontOnline
  11 Shtator 2020

  Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur mes fshatrave Piranë – Krushë e Vogël, si pasojë një person ka vdekur.

  Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:40, minuta në mes të një traktori, një veture dhe një kamionete.

  Rastin e ka konfirmuar drejtori i DRP-së në Prizren, Shaban Osmanollaj.

  Ai ka thënë se nga aksidenti tre persona të tjerë kanë pësuar lëndime, njëri nga të lënduarit është në gjendje më të rëndë.

  Të lënduarit janë duke marrë trajtim në Spitalin Rajonal të Prizrenit.

  Edoni i shokuar teksa Lugati i tregon diçka për Artanin
  Nga Rubrika
  Lajme19 Maj 2024
  Njëzet ekipe shpëtimi dhe dronë janë dërguar në zonën ku helikopteri në të cilin ndodheshin presidenti iranian, Ebrahim Raisi dhe ministri i...
  Lajme19 Maj 2024
  Ekzekutivi po vazhdon procesin e racionalizimit të agjencive të pavarura dhe atyre qeveritare, por ende nuk se sa prej 80 agjencive aktuale...
  Lajme19 Maj 2024
  Një helikopter me të cilin po udhëtonte presidenti iranian Ebrahim Raisi dhe ministri i tij i jashtëm bëri një ulje të detyruar...
  Të tjera
  Lajme19 Maj 2024
  Presidentja Vjosa Osmani ka ndarë një video nga takimi dhe konferenca e përbashkët me Nënsekretaren amerikane të Shtetit për Diplomaci Publike, Liz...
  Lajme19 Maj 2024
  Kandidati i PDK-së për kryeministër, Bedri Hamza, në Zvicër është takuar me diasporën atje, të cilët i ka falënderuar për mikëpritjen. Ai...
  Lajme19 Maj 2024
  Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Hykmete Bajrami ka thënë se Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti thotë të pavërteta kur deklaron se...
  Lajme19 Maj 2024
  Komuna e Prishtinës ka njoftuar se sot është djegur një kontejner i mbeturinave. Në njoftim thuhet se falë reagimit të qytetarëve është...
  Lajme19 Maj 2024
  Ka vdekur ditën e shtunë ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Mehmet Bylykbashi. Më parë, i ndjeri kishte kërkuar ndihmë edhe për...
  Lajme19 Maj 2024
  Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, vlerëson se projekti i tyre për trajtimin, mbrojtjen dhe promovimin e lokalitetit arkeologjik të Dresnikut po...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.