×
Etiketë: piranë
Lajme11 Shtator 2020
Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur mes fshatrave Piranë – Krushë e Vogël, si pasojë një person ka vdekur. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:40, minuta në mes të një traktori, një veture dhe...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.