×
Etiketë: lëndohen
Kronika23 Shtator 2020
Tre persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një vetaksidenti në magjistralen Rahovec-Malishevë. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjakovës, Nusret Gjurkaj. “Ka ndodhur një vetaksident ku janë lenduar tre...
Lajme20 Shtator 2020
Një aksident trafiku ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën Prishtinë – Podujevë. Si pasojë e aksidentit, të lënduar kanë mbetur gjashtë persona Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e...
Kronika20 Shtator 2020
Një person derisa ishte duke bartur me traktor një shtyllë për vendosjen e harkut të basketbollit në një shkollë, në oborrin e shkollës nga pa kujdesia ka lënduar tre fëmijë. Rasti ka ndodhur dje në...
Bota/Rajoni16 Shtator 2020
Dy vinça janë shembur në një vendpunishte në Austin të Teksasit, ku si pasojë janë lënduar të paktën 22 persona. Pamjet e televizionit KVUE shfaqin dy vinça mbi 45 metra të lartë, duke qëndruar mbi...
Lajme12 Shtator 2020
Gjashtë persona janë arrestuar, të cilët pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizkisht katër persona të tjerë. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 22:10, në Prishtinë. Siç thuhet në...
Lajme11 Shtator 2020
Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur mes fshatrave Piranë – Krushë e Vogël, si pasojë një person ka vdekur. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:40, minuta në mes të një traktori, një veture dhe...
Lajme01 Shtator 2020
Një cisternë me naftë është rrokullisur pasditen e sotme në Zahaq të Pejës, ku si pasojë kanë mbetur dy persona të lënduar. Ky rast është vetaksident, derisa janë shkaktuar edhe dëme materiale. Rastin e ka...
Lajme29 Gusht 2020
Sot rreth orës 18:00 ka ndodhur një vetaksident në autostradën “Arbën Xhaferi”. Sipas policisë, katër persona kanë lëndime, personat ishin brenda një kamionete. Këta persona u dërguan në tretman mjekësor, derisa akoma nuk ka të...
Lajme03 Gusht 2020
Dy persona kanë marrë lëndime trupore si pasojë e shpërthimit të një bombole të gazit. KosovaPress mëson se ata po trajtohen në QKUK. Ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore dhe detaje tjera
Lajme31 Korrik 2020
Gjashtë persona janë lënduar si pasojë e një vetaksidenti që ndodhi pasditën e sotme rreth orës 16:40, në fshatin Muzhovinë të Istogut. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi....
Kronika27 Korrik 2020
Dy viktimat meshkuj kosovarë derisa ishin duke u kthyer nga pylli me traktor, goma e rimorkios kishte dalë nga rruga dhe kishte krisur, ku rimorkio e traktorit ishte rrokullisur duke dal nga rruga. Në rimorkio...
Lajme21 Korrik 2020
Një aksident ka ndodhur në fshatin Vranidoll, ku kanë mbetur katër persona të lënduar.Në aksident ishin të përfshira dy vetura. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti....
Kronika21 Korrik 2020
Katër persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti në mes të dy veturave në fshatin Vranidoll të Podujevës. Rastin e ka konfirmuar për Front Online zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës,...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.