Lajme

Dy persona lëndohen nga shpërthimi i një bombole gazi

Dy persona lëndohen nga shpërthimi i një bombole gazi
23:19 | 03 Gusht 2020

Dy persona kanë marrë lëndime trupore si pasojë e shpërthimit të një bombole të gazit.

KosovaPress mëson se ata po trajtohen në QKUK. Ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore dhe detaje tjera

 Petrol Company  prin me çmime me të lira në derivate dhe shumë oferta të tjera

Të tjera