×
Etiketë: lëndohen
Lajme17 Korrik 2020
Një vetaksident ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë-Podujevë, saktësisht në fshatin Vranidoll. Nga ky vetaksident kanë mbetur të lënduar katër persona. Rastin pka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti. Ahmeti ka...
Lajme14 Korrik 2020
Një bocë e gazit ka shpërthyer në një shtëpi në Shtërpcë ku si pasojë lëndime trupore kanë marrë një femër dhe dy meshkuj. “Raportohet se në një shtëpi ka shpërthyer një bocë e gazit dhe...
Lajme19 Qershor 2020
Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Prishtinë-Podujevë saktësisht, në fshatin Trudë, raporton Front Online. Lajmin e ka konfirmuar për Front Online, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora...
Lajme18 Qershor 2020
Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Prishtinë ku kanë qenë të përfshira dy vetura. Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale, lëndime kanë pësuar njëri nga drejtuesit e veturave dhe gjashtë pasagjerët meshkuj kosovarë....
Lajme15 Qershor 2020
Një person i dyshuar ka thyer xhamin e derës së një lokali në Prizren, ku janë lënduar ai dhe pronari i lokalit Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës në Prizren, bën të ditur policia...
Kronika15 Qershor 2020
Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19:20 në Lipjan. Në këtë aksident janë përfshirë një traktor dhe një veturë me ngasës mashkull kosovar. Ngasësi i traktorit nuk dihet pasi ka ikur nga vendi...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.