Lajme

Theu xhamin e lokalit, lëndohen ai dhe pronari

Theu xhamin e lokalit, lëndohen ai dhe pronari
11:02 | 15 Qershor 2020

Një person i dyshuar ka thyer xhamin e derës së një lokali në Prizren, ku janë lënduar ai dhe pronari i lokalit

Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës në Prizren, bën të ditur policia në raportin 24 orësh.

“Është raportuar se një i dyshuar mashkull kosovar ka thyer xhamin e derës së lokalit të viktimës mashkull kosovar si dhe ka lënduar pronarin dhe veten, pasi ishin përleshur mes vete”, thekson raporti.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera