Lajme

Shpërthen boca e gazit në një shtëpi në Shtërpcë, lëndohen tre persona

Shpërthen boca e gazit në një shtëpi në Shtërpcë, lëndohen tre persona
11:31 | 14 Korrik 2020

Një bocë e gazit ka shpërthyer në një shtëpi në Shtërpcë ku si pasojë lëndime trupore kanë marrë një femër dhe dy meshkuj.

“Raportohet se në një shtëpi ka shpërthyer një bocë e gazit dhe si pasojë lëndime trupore kanë marr një femër dhe dy meshkuj kosovarë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të lënduarit janë dërguar në spitalin e Ferizajt, ndërsa rasti është duke u hetuar.

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera