×
 • Lajme
 • Lajme

  Shpërthen boca e gazit në një shtëpi në Shtërpcë, lëndohen tre persona

  FrontOnline
  14 Korrik 2020

  Një bocë e gazit ka shpërthyer në një shtëpi në Shtërpcë ku si pasojë lëndime trupore kanë marrë një femër dhe dy meshkuj.

  “Raportohet se në një shtëpi ka shpërthyer një bocë e gazit dhe si pasojë lëndime trupore kanë marr një femër dhe dy meshkuj kosovarë”, thuhet në njoftimin e policisë.

  Të lënduarit janë dërguar në spitalin e Ferizajt, ndërsa rasti është duke u hetuar.

  NimiTV, dhurata ideale e fundvitit
  Nga Rubrika
  Lajme15 Qershor 2024
  Drejtori i Institutit për Krimet e kryera gjatë luftës në Kosovë, Atdhe Hetemi, ka thënë se kanë shënuar progres në grumbullimin me...
  Lajme15 Qershor 2024
  Sot do të varroset në fshatin Talinoc i Muhaxherëve të Ferizajt, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Muhamet Beqiri. Ai ndërroi...
  Lajme15 Qershor 2024
  Policia e Kosovës dje në veri të vendit ka gjetur arsenal armësh në dy lokacione të ndryshme. Bëhet e ditur se në...
  Të tjera
  Sport15 Qershor 2024
  Dallas Mavericks ka fituar me një rezultat të bujshëm 122-84 ndaj Boston Celtics në ndeshjen e katërt finale të play off-it në...
  Lajme15 Qershor 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, merr pjesë në përurimin e Shtegut të Lirisë “Pashtriku”. Ai do të jetë i pranishëm në Has-Pashtrik...
  Kronika15 Qershor 2024
  Është arrestuar një burrë në Lipjan, i cili dyshohet se ka rrahur motrën e tij. Pas intervistimit me vendim të prokurorit, rasti...
  Kronika15 Qershor 2024
  Një i dyshuar është arrestuar të premten pasi kishte rrëmbyer një person dhe që për lirimin e tij kërkonte 30,000 euro nga...
  Kronika15 Qershor 2024
  Një përleshje fizike ka ndodhur ditën e premte mes dy personave në Han të Elezit. Policia njofton se një person ka pësuar...
  Kronika15 Qershor 2024
  Një burrë nga Jabllanica ka raportuar në Polici zhdukjen e bashkëshortes dhe vajzës së tyre. Sipas Policisë, i njëjti ka njoftuar se...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.