×
 • Vip
 • Vip

  Rikthehet Blasta, Artani i kërkon falje nga zemra

  FrontOnline
  03 Mars 2023

  Ish konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Blasta është paraqitur për të parën herë në skenën e spektaklit të mbrëmjeve Prime, që pas daljes së tij nga shtëpia për shkak të djegies që morri aksidentalisht.

  Ai ka thënë se të jetuarit brenda shtëpisë më të ndjekur të momentit e ka bërë atë që edhe pas daljes, përsëri ta ketë ndjenjën e të qenit në lojë.

  “Këto ditë kanë qenë interesante për mua sepse edhe jashtë më ka përcjellë ajo logjika e lojës së BBVK-së, edhe me të afërmit e mi jam sjellë sikur me lojtarët brenda”, ka thënë Blasta.

  “Vëllai im pas gjumit të parë që kam pasur në shtëpi, më ka hyrë në dhomë dhe më ka thënë ‘Blasta, kontrolloje mikrofonin’, dhe unë instinktivisht më erdhi ta kërkoja”, ka shtuar ai.

  Pas lidhjes me shtëpinë, Artani i ka kërkuar edhe një herë falje Blastës për lëndimin e shkaktuar.

  Afër 6500 banorë të Shalës së Bajgorës përfitojnë nga rrjeti i ri
  Nga Rubrika
  Vip20 Qershor 2024
  Tayna dhe ish-menaxheri i saj Rinor Hykolli janë temë diskutimi në media rozë. Kënga e fundit e këngëtares është fshirë përsëri nga...
  Vip20 Qershor 2024
  Ya Nina është një nga reperet relativisht të reja në industrinë e muzikës, ndonëse ajo po gjithnjë e më shumë po merr...
  Vip20 Qershor 2024
  Bes Kallaku ka publikuar një foto bashkë me vajzën e tij, Ajkën duke shkaktuar emocione të shumta tek ndjekësit e tij. Postimi...
  Të tjera
  Sport20 Qershor 2024
  Kroacia pësoi gol në minutën e 95-të nga Klaus Gjasula i Shqipërisë, në po të njëjtën mënyrë që realizuan vetë kundër Brazilit...
  Lajme20 Qershor 2024
  Deputeti i AAK-së, Pal Lekaj, për FrontOnline, thotë se partitë politike ka kohë që po tentojnë të jenë sa më afër qytetarëve,...
  Lajme20 Qershor 2024
  Në Bashkimin Evropian nuk ka pajtim të plotë për heqjen e masave ndëshkuese të vendosura ndaj Kosovës. Por, si kompromis pritet që...
  Lajme20 Qershor 2024
  Policia e Kosovës ka njoftuar se mjeti që u gjet në rrugën “Shpëtim Robaj”, nuk ishte shpërthyes. Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë...
  Vip20 Qershor 2024
  Ya Nina është një nga reperet relativisht të reja në industrinë e muzikës, ndonëse ajo po gjithnjë e më shumë po merr...
  Lajme20 Qershor 2024
  Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca ka njoftuar se ka marrë pjesë  në përmbyllje të punimeve të seancës së 11-të plenare...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.