[wp-story]

Lajme

Aksident trafiku në Prishtinë, lëndohen shtatë persona

Aksident trafiku në Prishtinë, lëndohen shtatë persona
11:42 | 18 Qershor 2020

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Prishtinë ku kanë qenë të përfshira dy vetura.

Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale, lëndime kanë pësuar njëri nga drejtuesit e veturave dhe gjashtë pasagjerët meshkuj kosovarë.

Të lënduarit kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera