Lajme

Vetaksident në autostradën “Arbën Xhaferi”, lëndohen katër persona

Vetaksident në autostradën “Arbën Xhaferi”, lëndohen katër persona
19:25 | 29 Gusht 2020

Sot rreth orës 18:00 ka ndodhur një vetaksident në autostradën “Arbën Xhaferi”.

Sipas policisë, katër persona kanë lëndime, personat ishin brenda një kamionete.

Këta persona u dërguan në tretman mjekësor, derisa akoma nuk ka të dhëna për gjendjen e tyre.

Njësitë policore po merren me aksidentin.

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera