×
 • Vip
 • Vip

  Banori apo banorja i/e radhës në BBVK vjen nga Tirana, por kush është ai/ajo?

  FrontOnline
  15 Nëntor 2022

  Etja për të ditur sa më shumë detaje rreth Big Brother VIP Kosova, është shuar sot sado pak, pasi që u zbulua se 5 dhjetori është data zyrtare kur do të nisë rrugëtimin ky spektakël gjigant.

  Por, dilemat nuk marrin fund derisa të prezantohen emrat e banorëve të shtëpisë më të famshme në trojet shqipfolëse.

  Prandaj, ne vazhdojmë të bëjmë “zbulimin” e këtyre emrave, veç se në mënyrë enigmatike.

  “Shpresoj të ju transmetoj një copëz të një pjese nga Shqipëria dhe Tirana ime”, ka thënë konkurrenti apo konkurrentja i/e nëntë e shtëpisë.

  Mendimet e juaja rreth personazhit që fshihet pas kësaj thënie, i shprehni duke komentuar në imazhin e fundit të publikuar në Instagram nga llogaria zyrtare e Big Brother VIP Kosova.

  Banori/banorja i/e dhjetë: Jeta të ofron njerëz të këqij, por unë ua gjej vendin
  Nga Rubrika
  Vip28 Shkurt 2024
  Partnerja e Kanye West, Bianca Censori mund të përballet me burg ose një gjobë prej 15,000 euro pasi theu ligjin e ekzibicionizmit...
  Vip28 Shkurt 2024
  Çifti i krijuar në “BBVK”, Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj po vazhdojnë romancën edhe pas daljes nga ky format. Mirëpo, duket se...
  Vip28 Shkurt 2024
  Ilnisa Agolli dhe Sara Karaj kanë patur një debat të ashpër me njëra-tjetrën. Kjo nisi që me hyrjen e modeles pasi gazetarja...
  Të tjera
  Sport28 Shkurt 2024
  Amir Rrahmani ka gjetur golin e radhës në Serie A. Kapiteni i Kosovës shënoi golin e barazimit për Napolin në ndeshjen ndaj...
  Lajme28 Shkurt 2024
  Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, bëri homazhe dhe vendosi lule në kompleksin e varrezave të Likoshanit dhe Qirezit, në përkujtim dhe...
  Lajme28 Shkurt 2024
  Adi Krasta, zëvendësdrejtori i televizionit publik të Kosovës, është kapur duke bërë një veprim skandaloz në emisionin ‘X Factor’ në Shqipëri. Përgjatë...
  Lajme28 Shkurt 2024
  Kryetari i Sindikatës së Pavarur të Sektorit Privat të Kosovës, Jusuf Azemi, ka thënë se do të vazhdojë greva e punëtorëve teknik...
  Lajme28 Shkurt 2024
  Një veturë është djegur sot rreth orës 15:00 në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë. Rastin për Front Online e ka konfirmuar zëdhënësja...
  Lajme28 Shkurt 2024
  Ekspertë të fushës po deklarohen se çështja e dinarit serb është zgjidhur në vitin 2002. Por, se ndoshta kjo po bëhet vetëm...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.