×
 • Lajme
 • Lajme

  One Stop Shop i Petrol Company, një market ndryshe në Kosovë

  FrontOnline
  20 Mars 2024

  Në një botë plot stres dhe nxitim, kush tha që furnizimi i veturës me karburant duhet të jetë i mërzitshëm? Çka derisa mbushni veturën tuaj të ndaloni të mbushni me ushqim edhe barkun tuaj, ose të merrni një pije derisa prisni?

  Në kuadër të stacionit të karburantit “Petrol Company”, janë edhe marketet “One Stop Shop”, ku ju mund të ndaloni të bëni blerjet tuaja. Nuk janë markete të vogla dhe me opsione të kufizuara, por aty do të gjeni gjithçka që dëshiron zemra juaj, nga ushqimet e shijshme deri te pijet freskuese.

  E po ashtu, bëhuni gati për t’u bombarduar me çmime të lira. Përgatituni të mahniteni nga ofertat dhe zbritjet e parezistueshme.

  Dhe, për ata që nisin një udhëtim të gjatë, mos u shqetësoni për nevojat tuaja ushqimore. Me një përzgjedhje të gjerë të gjërave thelbësore, ushqime të lehta dhe ushqime të këndshme në dispozicion, ju mund të blini shumëçka këtu.

  Po ashtu, ky brend i marketeve ka bojkotuar të gjitha produktet serbe, duke u bërë pjesë e kampanjës së fuqishme “Bojkoto produktet serbe.”

  Mos harroni, Petrol Company nuk është një stacion tipik, ku vetëm mund të mbushni makinën tuaj, por ALL IN ONE!

   

  Punime në rrjet, KEDS tregon ku do të ketë nesër ndërprerje të rrymës
  Nga Rubrika
  Lajme25 Maj 2024
  Agjencia France Presse (AFP) ka raportuar për procesin e regjistrimit të popullsisë në Kosovës.  në raportin e tyre thuhet se popullsia në...
  Lajme25 Maj 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka thënë se procesi i regjistrimit të popullsisë për 50 ditë, nga rreth 2600 regjistrues në 38...
  Lajme25 Maj 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, ka njoftuar se nesër, më 26 maj përfundon afati për të aplikuar në konkursin e...
  Të tjera
  Vip25 Maj 2024
  Një nga finalistët që u eliminuar nga ‘BBVA’ është Meriton Mjekiqi. Teksa ishte në studio atë e ka befasuar nëna e tij....
  Bota/Rajoni25 Maj 2024
  Të paktën 8 persona mbetën të plagosur mbrëmjen e kësaj të shtune në Durrës, pasi u përfshinë në një aksident masiv. Ngjarja...
  Lajme25 Maj 2024
  Ata që ranë për çlirim, tani përkujtohen në mënyra të ndryshme. Një prej tyre është edhe dhurimi i gjakut, siç veprohet tash...
  Lajme25 Maj 2024
  Letra drejtuar liderëve të partive parlamentare nga ana e kreut të PDK-së, Memli Krasniqi po vlerësohet si test i gatishmërisë së partive...
  Vip25 Maj 2024
  Në një ndër netët më emocionuese të televizionit shqiptar, prezantuesi i njohur Meriton Mjekiqi është shpallur banori i parë që largohet nga...
  Lajme25 Maj 2024
  E përditshmja amerikane, “The New York Times”, ka publikuar një artikull të gjatë për Richard Grenellin. Gazeta ka biseduar me 40 persona,...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.