[wp-story]

Bota/Rajoni

Vazhdon trendi i rritjes, 69 të prekur me Covid-19 për 24 orë në Shqipëri

Vazhdon trendi i rritjes, 69 të prekur me Covid-19 për 24 orë në Shqipëri
10:46 | 15 Qershor 2020

Vijon të ketë një ritëm të shtuar numri i personave të infektuar me koronavirus në Shqipëri në harkun kohor të 24 orëve.

Burime për A2 CNN bëjnë me dije se të prekurit e rinj me Covid-19 në ditën e fundit janë 69, shifër kjo më e lartë se çdo ditë tjetër që nga nisja e pandemisë.

Deri në këto momente në Shqipëri raportohen 1590 raste me koronavirus, pjesa më e madhe e të cilëve është shëruar.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera