×
Etiketë: 69
Kronika22 Shtator 2020
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24-orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur gjashtëdhjetenëntë (69) aktakuza kundër nëntëdhjetenjë (91) personave, për vepra të ndryshme penale. Po ashtu, me urdhër të Prokurorit të Shtetit,...
Bota/Rajoni21 Gusht 2020
Një tërmet me fuqi prej 6.9 ballë ka ndodhur sot në mëngjes në brigjet e provincës Lindore Nusa Tenggara të Indonezisë, bëri të ditur Agjencia e Meteorologjisë, Klimatologjisë dhe Gjeofizikës së vendit, transmeton njoftimin TCH....
Lajme12 Gusht 2020
Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti, ka folur për situatën me COVID-19 në këtë komunë. Haliti ka thënë se situata në komunën e Vitisë po bëhet e menaxhueshme. Ai paralajmëroi edhe rikthimin e një...
Bota/Rajoni31 Korrik 2020
Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 56 vjeçar dhe një 76 vjeçar nga Tirana me disa bashkëshoqëruese dhe një 90 vjeçar nga Elbasani. Ministria e Shëndetësisë dhe...
Lajme25 Qershor 2020
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 69 raste të reja me koronavirus në vend. Numri i të infektuarve me koronavirus ka shkuar në 2.432. Laboratori i Mikrobiologjisë...
Bota/Rajoni15 Qershor 2020
Vijon të ketë një ritëm të shtuar numri i personave të infektuar me koronavirus në Shqipëri në harkun kohor të 24 orëve. Burime për A2 CNN bëjnë me dije se të prekurit e rinj me...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.