×
 • Kronika
 • Kronika

  Shkakton aksident trafiku pasi voziti në gjendje të dehur, dy persona përfundojnë në spital

  FrontOnline
  06 Korrik 2020

  Një person në Prishtinë është arrestuar pasi voziti në gjendje të dehur dhe shkaktoi aksident trafiku duke i shkelur dy persona në rrugë.

  Sipas raportit të policisë, dy të aksidentuarit nga i dehur, kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në spital për tretman mjekësor.

  Ngjarja mbrëmë pas mesnate, ndërkaq me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

   Petrol Company  prin me çmime me të lira në derivate dhe shumë oferta të tjera
  Nga Rubrika
  Kronika28 Shtator 2023
  Mëngjesin e së mërkurës në Malishevë është shoqëruar në stacionin policor një person i dyshuar, meqë pas një mosmarrëveshjeje pronësore ka kanosur...
  Kronika28 Shtator 2023
  Të mërkurën rreth orës 11:00, ankuesi ka informuar Policinë në Prishtinë se bashkëshortja e tij në vazhdimësi është duke ushtruar dhunë psikike...
  Kronika28 Shtator 2023
  Në Voksh të Pejës, të mërkurën është arrestuar vozitësi i kamionit të një kompanie për grumbullimin e mbeturinave, pasi që dyshohet se...
  Të tjera
  Lajme28 Shtator 2023
  Kompania Rajonale e Ujësjellësit Prishtina ka njoftuar se kanë shkyçur nga shërbimet e ujit, konsumatorë me borxhe të mëdha ndaj kompanisë. Nga...
  Vip28 Shtator 2023
  Pasi përfundoi një turne botëror dhe filmin “Barbie”, besoni apo jo, Dua Lipa aktualisht ka zgjedhur të bëjë disa pushime. Por në...
  Lajme28 Shtator 2023
  Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, tha se nuk guxohet të eksperimentohet më shtetin, duke shtuar se kreu i Qeverisë, Albin Kurti gaboi...
  Lajme28 Shtator 2023
  Kryeministri Albin Kurti, tha se pas sulmit terrorist në veri është dëshmuar se Serbia është e përkushtuar që të shkatërrojë ura të...
  Bota/Rajoni28 Shtator 2023
  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë në Spanjë, ku një 14 vjeçar ka goditur me thikë 3 mësues dhe...
  Vip28 Shtator 2023
  E ftuar sot në emisionin “Pardon My French” ka qenë Olta Gixhari. Duke qenë se spikati gjatë qëndrimit të saj në “Big...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.