Kronika

Shkakton aksident trafiku pasi voziti në gjendje të dehur, dy persona përfundojnë në spital

Shkakton aksident trafiku pasi voziti në gjendje të dehur, dy persona përfundojnë në spital
12:22 | 06 Korrik 2020

Një person në Prishtinë është arrestuar pasi voziti në gjendje të dehur dhe shkaktoi aksident trafiku duke i shkelur dy persona në rrugë.

Sipas raportit të policisë, dy të aksidentuarit nga i dehur, kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në spital për tretman mjekësor.

Ngjarja mbrëmë pas mesnate, ndërkaq me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera