×
Etiketë: voziti
Kronika06 Korrik 2020
Një person në Prishtinë është arrestuar pasi voziti në gjendje të dehur dhe shkaktoi aksident trafiku duke i shkelur dy persona në rrugë. Sipas raportit të policisë, dy të aksidentuarit nga i dehur, kanë pësuar...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.