×
Etiketë: SPITAL
Bota/Rajoni28 Shtator 2020
Kancelarja gjermane Angela Merkel i ka bërë një vizitë personale politikanit rus Alexei Navalny, i cili njihet edhe si kritik i Kremlinit. Navalny i cili është helmuar në mënyrë të dyshimtë, është duke u trajtuar...
Vip24 Shtator 2020
Këngëtarja Nora Istrefi po kalon një periudhë të vështirë. Përmes rrjeteve sociale, ajo ka bërë me dije se nëna e saj është sëmurë dhe se ka përfunduar e shtruar në spital. Ndër të tjera, në...
Bota/Rajoni23 Shtator 2020
Një 60-vjeçar është plagosur me thikë në Durrës dhe ka shkuar menjëherë në spital pasditen e sotme. Policia ka njoftuar se nuk di asgjë lidhur me situatën dhe shkaqet që kanë çuar në lëndimin e...
Bota/Rajoni12 Shtator 2020
Imami Genci Balla i cili vuan dënimin në burgun e Peqinit për rekrutim të besimtarëve për qëllime terroriste, është dërguar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore. I njohuri si imami i “Unazës së Re”,...
Kronika08 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të hënën në fshatin Slivovë është arrestuar një person pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, transmeton Front Online. Sipas policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor. “Është...
Lajme07 Shtator 2020
Policia e Kosovës të mesnatën e së shtunës e ka arrestuar një person. I njëjti e kishte sulmuar fizikisht një shtetas të huaj. Viktima kishte pranuar tretman mjekësor. Ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit...
Lajme29 Gusht 2020
Ushtruesi i detyrës së drejtorit në SHKSUK, Valbon Krasniqi thotë se shumica dërmuese e personave që kanë pasur coronavirus krijojnë antitrupa. Krasniqi në RTV Dukagjini ka treguar për një hulumtim që është bërë në Kosovë...
Kronika28 Gusht 2020
Një sherr i nisur nga fëmijët, ka çuar deri në një konflikt mes një zyrtari serb të Policisë së Kosovës dhe një qytetari në fshatin Gracë të Vushtrrisë. Dy fëmijët, një shqiptar dhe një serb...
Bota/Rajoni27 Gusht 2020
Ministri i Jashtëm i Rusisë tha të enjten se po e nis një hetim për shtrimin në spital të kritikut të Kremlinit, Alexei Navalny, mbi dyshimet se ai ishte helmuar. Navalny, 44-vjeçar, është vendosur në...
Bota/Rajoni24 Gusht 2020
Një person ka mbetur i plagosur me armë të ftohtë në fshatin Zagorcan të qytetit të Pogradecit. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë dhe shkak dyshohet të jetë bërë një konflikt i çastit midis...
Bota/Rajoni24 Gusht 2020
Në Austri, 242 raste të reja të infeksionit koronavirus u regjistruan nga 6.221 teste në 24 orët e kaluara. Numri i pacientëve të ri mbetet tre shifror, dhe në të njëjtën kohë numri i të...
Lajme22 Gusht 2020
Tian Krasniqi nga Tërpeza e Malishevës që u raportua i humbur është gjetur shëndosh e mirë. Menjëherë pasi u gjet, ai është dërguar për kontroll mjekësore në Malishevë, shkruan lajmi.net. Nga komuna e Malishevës kanë...
Bota/Rajoni22 Gusht 2020
Mick Pickering i ka thënë BBC-së se ndihet i lehtësuar pas rikthimit në shtëpi në Newthorpe, ku për 110 ditë qëndroi i shtrirë në spital. Burri 65-vjeçar u infektua me coronavirus në muajin prill dhe...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.