Vip

Nëna i shtrihet në spital, Nora Istrefi po kalon një periudhë të vështirë

Nëna i shtrihet në spital, Nora Istrefi po kalon një periudhë të vështirë
09:09 | 24 Shtator 2020

Këngëtarja Nora Istrefi po kalon një periudhë të vështirë. Përmes rrjeteve sociale, ajo ka bërë me dije se nëna e saj është sëmurë dhe se ka përfunduar e shtruar në spital.

Ndër të tjera, në foton e publikuar në Instastory, Istrefi ka falenderuar stafin mjekësor që është kujdesur për të ëmën.


“Faleminderit për kujdesin maksimal ndaj shërimit të mamit,”- shkruan këngëtarja në postimin e fundit.

Gjithsesi, Nora Istrefi nuk ka dhënë më tepër detaje në lidhje me gjendjen spo arsyen që ka bërë që nëna e saj të përfundojë në spital.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera