Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Erdhën në Kosovë, bëhen për spital dy shtetas të huaj

  FrontOnline
  3 vite më parë

  Policia e Kosovës të mesnatën e së shtunës e ka arrestuar një person. I njëjti e kishte sulmuar fizikisht një shtetas të huaj. Viktima kishte pranuar tretman mjekësor. Ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

  “Fsh. Besi, Prishtinë 06.09.2020 – 01:45. Është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas i huaj pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull shtetas i huaj. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e policisë.

  “Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj
  Nga Rubrika
  Lajme30 Mars 2023
  Kryetari i kuvendit, Glauk Konjufca, është takuar me kongresistin republikan, njëherësh anëtar i Grupit të Miqësisë për Çështje Shqiptare në kuadër të...
  Lajme30 Mars 2023
  Për të premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Krejtësisht vonë në mbrëmje, rreth mesnatës, pritet të ketë...
  Lajme30 Mars 2023
  Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës (BSPK), e ka vlerësuar si të panevojshëm shtrenjtimin e energjisë elektrike. Ky reagim i tyre...
  Të tjera
  Vip30 Mars 2023
  Ish-banori i Big Brother Vip Kosova, Bruno Pollogati në emisionin “Pasdite” të Kanal10, ka rrëfyer eksperiencë e tij në këtë reality show....
  Lajme30 Mars 2023
  Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Valentina Bunjaku-Rexhepi nëpërmjet një postimi në Facebook ka komentuar rritjen e çmimit të rrymës në Kosovë....
  Bota/Rajoni30 Mars 2023
  74 për qind e shqiptarëve janë dakord për krijimi e një shteti të përbashkët mes Shqipërisë dhe Kosovës, sipas një sondazhi të...
  Lajme30 Mars 2023
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, vlerëson se opozita nuk po i dërgon ligjet në Gjykatën Kushtetuese për të ruajtur kushtetutshmërinë, por veç...
  Lajme30 Mars 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka folur për njërën ndër arsyet pse kosovarët po e lëshojnë vendin. Kurti thotë se kjo ikja...
  Lajme30 Mars 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka folur për ligjin e KPK’së, i cili ditë më parë u rrëzua nga Gjykata Kushtetuese. Kurti...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.