Lajme

Kuvendi shkon në pauzë, seanca vazhdon nga ora 16:00

Kuvendi shkon në pauzë, seanca vazhdon nga ora 16:00
14:30 | 09 Korrik 2020

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka bërë të ditur se seanca që është duke u mbajtur sot është ndërprerë.

Kjo për shkak se deputetët kanë shkuar në pauzë dhe do të kthehen në ora 16:00.

Çmime më të lira të naftës dhe oferta fantastike në Petrol Company

Të tjera