Lajme

Kaçanik, e goditi me veturë një person me të meta mentale, largohet nga vendi i ngjarjes

Kaçanik, e goditi me veturë një person me të meta mentale, largohet nga vendi i ngjarjes
09:48 | 26 Qershor 2020

Në Kaçanik, dje ngasësi i një veture e kishte goditur një këmbësor me të meta mentale. I dyshuari pasi e kishte goditë viktimën ishte larguar nga vendi i ngjarjes.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në qendrën emergjente në Ferizaj.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin.

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera