×
 • Lajme
 • Lajme

  Kaçanik, e goditi me veturë një person me të meta mentale, largohet nga vendi i ngjarjes

  FrontOnline
  26 Qershor 2020

  Në Kaçanik, dje ngasësi i një veture e kishte goditur një këmbësor me të meta mentale. I dyshuari pasi e kishte goditë viktimën ishte larguar nga vendi i ngjarjes.

  Viktima është dërguar për tretman mjekësor në qendrën emergjente në Ferizaj.

  Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin.

  Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company
  Nga Rubrika
  Lajme20 Qershor 2024
  Në Bashkimin Evropian nuk ka pajtim të plotë për heqjen e masave ndëshkuese të vendosura ndaj Kosovës. Por, si kompromis pritet që...
  Lajme20 Qershor 2024
  Policia e Kosovës ka njoftuar se mjeti që u gjet në rrugën “Shpëtim Robaj”, nuk ishte shpërthyes. Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë...
  Lajme20 Qershor 2024
  Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca ka njoftuar se ka marrë pjesë  në përmbyllje të punimeve të seancës së 11-të plenare...
  Të tjera
  Lajme20 Qershor 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta të at Antonio Belushit. Ajo shprehet se Belushi mbrojti të...
  Bota/Rajoni20 Qershor 2024
  Policia hungareze ka arrestuar një shtetas kosovar pasi e kapi duke tentuar të kontrabandonte 11 kilogramë marihuanë në Hungari përmes kufirit serbo-hungarez....
  Sport20 Qershor 2024
  Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës – AGK, është shprehur i shqetësuar me kërcënimet që ka marrë ditët e fundit gazetari i sporti...
  Lajme20 Qershor 2024
  Zyra e Sekretarit amerikan të Shtetit, për Çështjet Globale të Grave ka shpërndarë thirrjen e presidentes Vjosa Osmani, për të eliminuar dhunën...
  Lajme20 Qershor 2024
  Në kuadër të planit investiv njëvjeçar, KEDS është duke bërë implementimin e projekteve kapitale nëpër lokalitete të shumta të Kosovës. Një projekt...
  Lajme20 Qershor 2024
  Ish-ministri i shëndetësisë, Ferid Agani, për “Front Online”, deklaron se Kosova nuk ka nevojë për ligj të ri për Sigurime Shëndetësore, pasi që, sipas...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.