Gjuha:
×
Etiketë: veturë
Lajme26 Shtator 2020
Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, në një konferencë që po mbanë për media, foli për lehtësimin e masave për virusin Covid-19, raporton Front Online. Megjithatë, ai bëri thirrje që qytetarët të zbatojnë masat mbrojtëse, duke...
Bota/Rajoni24 Shtator 2020
Një shofer i cili derisa ishte prapa timonit po dërgonte mesazh me telefon, ka humbur kraharorin kur u përplas me veturë në një shenjë të komunikacionit, dhe u rrokullis duke shkaktuar një aksident të tmerrshëm...
Bota/Rajoni19 Shtator 2020
Një veturë e drejtuar nga një shtetas rus e ka thyer perimetrin e rezidencës së ambasadorit të Shteteve të Bashkuara në Moskë, John J. Sullivan. Zëdhënësja e Ambasadës së Shteteve të Bashkuara në Rusi, Rebecca...
Kronika16 Shtator 2020
Një person është lënduar sot si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në udhëkryqin që lidhë rrugët “Luan Haradinaj” dhe “Ukshin Hoti” në Prishtinë, të përfshira në aksident ishin një automjet dhe një motoçiklet....
Kronika12 Shtator 2020
Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë në Prizren, në mes një traktori një kamioni dhe një veture, ku si pasojë një person ka vdekur, ndërsa tre të tjerë janë lënduar. Me vendim të prokurorit, turpi...
Bota/Rajoni06 Shtator 2020
Për Bill Gates mund të thuhen shumë gjëra. Vetëm për teorinë konspirative se kërkon të na kontrollojë duke përfituar nga pandemia Covid-19 mund të diskutohet për orë të tëra, pa përmendur këtu themelimin e Microsoft...
Lajme06 Shtator 2020
Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Prapashticë. Nga ajo që shihet, është një veturë e rrokullisur. Policia dhe Emergjenca kanë dal në vendin e ngjarjes. Nga policia deklarojnë se nuk ka të lënduar...
Lajme06 Shtator 2020
Një person ka raportuar se nga persona të panjohur i është vënë zjarri veturës së tij. Ngjarja ka ndodhur dje në fshatin Korminjane të Ranillukut, ku në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore. Vetura...
Bota/Rajoni02 Shtator 2020
Në Gjermani ka rënë dukshëm çmimi i veturave Diesel, kjo pasi shteti ka vendosur që nga vjeshta që të mos lejojë këto vetura për shkak të emetimit të madh të gazrave gjë që ndikon në...
Lajme01 Shtator 2020
Një fans i flaktë i liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurti, e ka printuar fotografinë e këtij të fundit mbi veturën e tij BMW Nga dashuria e madhe për ish kryeministrin Albin Kurtin, një qytetar kosovar...
Kronika31 Gusht 2020
Policia ka njoftuar se të dielën rreth orës 21:00, në rrugën “Hajrullah Zymi” në Fushë Kosovë, është arrestuar një person i dyshuari, pasi që gjatë kontrollimit të veturës së tij, i është gjetur dhe konfiskuar...
Kronika30 Gusht 2020
Një person në Mitrovicë ka njoftuar se pas disa mosmarrëveshjeve që kishte me të dyshuarin, i njëjti kishte detyruar ankuesin që t’i jap një veturë dhe 5000 euro, nëse nuk i përgjigjet kushtit i dyshuari...
Kronika28 Gusht 2020
Mbrëmë një person ka raportuar në Polici se kanë tentuar ta vrasin tre të tjerë, në ora 21:20. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, një person është goditur nga një automjet e pastaj është rrahur...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.