[wp-story]

Lajme

Haradinaj pas takimit me Mustafën dhe Limaj: Takimi ishte i dobishëm i diskutuam shumë çështje të dialogut

Haradinaj pas takimit me Mustafën dhe Limaj: Takimi ishte i dobishëm i diskutuam shumë çështje të dialogut
18:13 | 10 Shtator 2020

Pas përfundimit të takimit ndërmjet tre liderëve të partive në pushtet, lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, shkurt para media tha se ky takim ka qenë i dobishëm, raporton Front Online.

“I kom ftuar në këtë takim kryetarin Mustafa dhe Limaj për t’i diskutuar shumë aspekte të dialogut, besoj se ky takim ka qenë i dobishëm” tha shkurt Haradinaj./Front Online/

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera