×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Gjuriq përsëri bëhet hit duke bërë gjeste nënshtruese ndaj shefit të tij Vuçiq

  FrontOnline
  23 Qershor 2020

  Drejtori i të ashtuquajturës “Zyra për Kosovën”, Marko Gjuriq, përsëri është bërë hit në rrejte sociale për shkak të gjesteve të tij dhe duartrokitjeve derisa fliste presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq.

  Në një video të publikuar nga Al Jazeera, Gjuriq shihet në shkallën e fundit të lumturisë duke mos kontrolluar dot veprimet teksa flet shefi i tij.

  Video ka bërë gjiron e rrjeteve sociale, meqë kjo nuk është hera e parë që Gjuriq vepron në një mënyrë të tillë.

  Gjeste të ngjashme Gjuriq ka bërë në vazhdimësi nëpër konferencat e Vuçiqit.

  KEDS njofton për punimet në rrjet, në këto vende do të ndalet rryma
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni20 Shkurt 2024
  Benjamin Netanyahu thotë se “asnjë presion” nga aleatët e Izraelit nuk do ta ndalojë qeverinë e tij që të vazhdojë luftën kundër...
  Bota/Rajoni20 Shkurt 2024
  Delegacioni shqiptar i kryesuar nga Kryeministri Edi Rama po viziton Turqinë për takimin e Këshillit Strategjik të Nivelit të Lartë mes dy...
  Bota/Rajoni20 Shkurt 2024
  Forca të shumta policie janë stacionuar përreth Kryeministrisë, teksa mbështetësit e opozitës po protestojnë në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në tubimin e...
  Të tjera
  Bota/Rajoni20 Shkurt 2024
  Delegacioni shqiptar i kryesuar nga Kryeministri Edi Rama po viziton Turqinë për takimin e Këshillit Strategjik të Nivelit të Lartë mes dy...
  Lajme20 Shkurt 2024
  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka përmendur tre momente që sipas tij Turqia dhe presidenti i saj, Recep Tayyip Erdogan,  nuk do...
  Vip20 Shkurt 2024
  Meriton Mjekiqi në ditën e sotme ka prishur sfidën e ‘Vëllait të Madh’. Kjo pasi ai hyri në pishinë duke dënuar kështu...
  Bota/Rajoni20 Shkurt 2024
  Forca të shumta policie janë stacionuar përreth Kryeministrisë, teksa mbështetësit e opozitës po protestojnë në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në tubimin e...
  Lajme20 Shkurt 2024
  Besa Gaxherri nga LDK-ja thotë se marrëdhëniet me Shtetet e Bashkuara të Amerikës tashmë janë të dëmtuara, madje sipas saj, edhe më...
  Sport20 Shkurt 2024
  Ish-trajneri i portierëve tek Blackburni, Steven Drench, njëherësh ish-trajner i portierit të Arsenalit, David Raya, ka thënë se duart gjigante të reprezentuesit...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.