×
 • Lajme
 • Lajme

  Përfito FALAS një pushim për çift në Budva

  FrontOnline
  09 Gusht 2021

  A don me kalu një vikend falas në Budva me personin ma t’dashur që e ki? Atëherë, mund të bëhesh pjesë e lojës shpërblyese të organizuar nga IBAS dhe të hysh në garë për të fituar këtë pushim.

  Ky nuk është shpërblimi i vetëm, sepse IBAS për klientët e tij po dhuron edhe dy shpërblime tjera me nga 100 euro dhe shtatë shpërblime me nga 30 euro.Qysh me marr pjesë në lojë?

  Në momentin e realizimit të pagesave me IBAS në vlerë 20 euro e tutje, ju bëheni në mënyrë automatike pjesë e lojës shpërblyese. Pagesat mund t’i realizoni në institucione dhe biznese të cilat kanë marrëveshje me IBAS.

  Nëse ende nuk e ke bërë, duhet ta shkarkosh aplikacionin IBAS në App Store apo në Play Store, të hapësh dhe verifikosh llogarinë tënde, si dhe të realizosh pagesa.

  Loja shpërblyese është e hapur deri më 10 shtator 2021. Fituesit do të përzgjidhen më 15.09.2021.

  NimiTV ofron 30% zbritje për Black Friday
  Nga Rubrika
  Lajme15 Prill 2024
  Gjatë deklaratave përmbyllëse të Zyrës së Prokurorit të Specializuar, prokurori Filippo De Minicis tha se Pjetër Shala e ka pranuar se ka...
  Lajme15 Prill 2024
  Ndërmarrja Publike “Termokos” ka njoftuar se do të vazhdojë furnizimi me ngrohje edhe për disa ditë. Kjo pasi që parashikohet që ditëve...
  Lajme15 Prill 2024
  Pas miratimit me sukses të raportit të raportueses për Kosovën, Dora Bakoyannis, nga Komiteti për Politikë dhe Demokraci i Këshillit të Evropës,...
  Të tjera
  Lajme15 Prill 2024
  Ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, është parë mëngjesin e sotëm teksa po hynë në Prokurorinë Speciale të Republikës së...
  Bota/Rajoni15 Prill 2024
  Azerbajxhani dhe Armenia do të përballen në Gjykatën Ndërkombëtare të Drejtësisë (GJND), lidhur me akuza për “spastrim etnik”, përderisa tensionet ushtarake po...
  Ekonomi15 Prill 2024
  Një delegacion i Bankës Qendrore të Kosovës, i kryesuar nga guvernatori Ahmet Ismaili, po merr pjesë në takimet pranverore të Fondit Monetar...
  Kronika15 Prill 2024
  Rryma dyshohet se ka shkaktuar zjarin në një depo të frutave në Podujevë. Kështu kanë deklaruar para policisë, dëshmitarët. “Raportohet se një...
  Lajme15 Prill 2024
  Sot përfundon afati për aplikim për akreditimin e vëzhguesve të subjekteve politike të kryetarëve aktual, OJQ-ve vendore/ndërkombëtare dhe mediave. Këtë e konfirmoi...
  Kronika15 Prill 2024
  Është arrestuar një burrë në Gjakovë, pasi i njëjti dyshohet se e ka ndjekur një grua deri tek banesa e saj, duke...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.