×
Etiketë: nënshtruese
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Drejtori i të ashtuquajturës “Zyra për Kosovën”, Marko Gjuriq, përsëri është bërë hit në rrejte sociale për shkak të gjesteve të tij dhe duartrokitjeve derisa fliste presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq. Në një video të...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.