Lajme

Gjendet 7 vjeçari i cili kishte humbur në Prishtinë

Gjendet 7 vjeçari i cili kishte humbur në Prishtinë
20:35 | 14 Qershor 2020

Erblin Abdullahu, 7 vjeçar nga Prishtina i cili ka humbur sot, është gjetur pak më herët.

Kjo është bërë e ditur nga ‘Plisat’ përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook.

“Erblin Abdullahu është gjetur. Ju faleminderit të gjithëve!”, shkruan në postimin e tyre.

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera