×
 • Lajme
 • Lajme

  Gjendet 7 vjeçari i cili kishte humbur në Prishtinë

  FrontOnline
  14 Qershor 2020

  Erblin Abdullahu, 7 vjeçar nga Prishtina i cili ka humbur sot, është gjetur pak më herët.

  Kjo është bërë e ditur nga ‘Plisat’ përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook.

  “Erblin Abdullahu është gjetur. Ju faleminderit të gjithëve!”, shkruan në postimin e tyre.

  Ambasadorja e parë e Izraelit në Kosovë, e impresionuar me punën në Comodita
  Nga Rubrika
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Ministri i Financave, Hekuran Murati, ka thënë se komuna e Ferizajit do të bëhet me impiant për trajtimin e ujërave të zeza....
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Ish-zv.ministri i Punëve të Brendshme, Valdet Hoxha ka thënë për Front Online se realizimi i kërkesave të Policisë është i domosdoshëm. Ndërsa,...
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Drejtësia në Kosovë pritet të ngrejë aktakuzë kundër ish-nënkryetarit të Listës Serbe, Millan Radoiçiq, i dyshuar për organizimin e sulmit të armatosur...
  Të tjera
  Vip08 Dhjetor 2023
  Santiana ka folur me Bucin në lidhje me të dashurin e saj dhe karakterin e tij. Ajo është shprehur se i dashuri...
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeff Hovenier, është takuar me ambasadorin e ri të Shqipërisë në Kosovë, Petrit Malaj. Hovenier tha se mezi...
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Në kuadër të fushatës “16 Ditët e Aktivizmit Kundër Dhunës me Bazë Gjinore”, Ministria e Drejtësisë ka bërë lansimin e tri moduleve...
  Vip08 Dhjetor 2023
  Santiana dhe Buci kanë biseduar me njëri-tjetrin, për marrëdhënien e Santianës me të dashurin e saj. Buci i ka ndenjur afër dhe...
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Deputeti i PDK-së, Rashit Qalaj për Front Online ka folur edhe për takimin e fundit që kryeministri Albin Kurti kishte me NJSI-në,...
  Vip08 Dhjetor 2023
  Banorja e Big Brother VIP Kosova, Santiana është parë e mërzitur, teksa qëndronte vetëm në oborr. Ajo ka filluar edhe të qaj,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.