×
Etiketë: gjendet
Lajme27 Shtator 2020
Mëngjesin e sotëm në lagjen “Kolovica” në Prishtinë, është gjetur një person pa shenja jete Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. “Me datë 27.09.2020 në ora 09:52,...
Bota/Rajoni26 Shtator 2020
Gruaja 45 vjeçare e cila u gjet e pajetë në banesë dhe pranë saj vajza 9 vjeçare e cila vuan nga paaftësi fizike dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale disa ditë më pare,...
Lajme24 Shtator 2020
Emisari i Posaçëm e presidentit të SHBA’së, Donald Trump, për dialogun Kosovë–Serbi, Richard Grenell, në llogarinë e tij në Twitter ka shpërndarë lajmin e Gazetës Express ku thuhet për Liqenin e Ujmanit se ky është...
Lajme18 Shtator 2020
Zëdhënësi i Vv’së, Përparim Kryeziu, ka thënë në emisionin dPt te Fidani në T7 se Liqeni i Ujmanit i takon plotësisht Kosovës dhe ai është ndërtuar pasi Kosova kishte blerë të gjithë sipërfaqen tokësore ku...
Kronika15 Shtator 2020
Në një pronë shtetërore në Kaçanik janë gjetur të mbjella bimë narkotike të llojit Kanabis Sativa Policia ka njoftuar se rasti është raportuar mëngjesin e së hënës në Kaçanik. “Është raportuar se në një parcelë,...
Bota/Rajoni10 Shtator 2020
Një gazetar, i cili shkruante për krimin në shtetin e dhunshëm të Veracruz-it, është gjetur i vrarë. Bëhet fjala për një gazetar meksikan, ndërsa mediat lokale raportojnë se ai u gjet me kokë të prerë....
Kronika08 Shtator 2020
Një person është gjetur i vdekur në oborrin e shtëpisë së tij mbrëmë në Kaçanik. Siç njofton Policia e Kosovës në raportonin 24 orësh, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për...
Bota/Rajoni04 Shtator 2020
Kukës- Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kukës ditën e djeshme ku një 19-vjeçar është mbytur në një rezervuar në fshatin Shishtavec. Trupi i viktimës S. B., 19 vjeç, banues në fshatin Borje është...
Kronika02 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Fushë Kosovë rreth orës 20:45 është gjetur i vdekur viktima mashkull kosovar. Sipas policisë, në vendin e ngjarjes ka dalur ekipi mjekësor i cili ka konstatuar vdekjen...
Lajme02 Shtator 2020
Eric Morillo ka vdekur në moshën 49 vjeçare. Erick Morillo, DJ i njohur ndërkombëtarisht me këngën “I Like To Move I”, është gjetur i vdekur në Miami, ka thënë policia lokale, shkruan BBC. Vdekja e...
Kronika30 Gusht 2020
Një person ka raportuar në policinë e Pejës se ka gjetur një mjet shpërthyes në fshatin Rekë e Allagës në Rugovë Rasti ka ndodhur mesditën e së shtunës, njofton policia në raportin 24 orësh. “Ankuesi...
Lajme27 Gusht 2020
Një grua është gjetur e vdekur dje në fshatin Hogosht të Kamenicës. Siç njofton PK në raportin 24 orësh, me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion. “Fsh....
Kronika25 Gusht 2020
Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur paraditën e sotme në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, konkretisht në një autoservis. Vdekjen e viktimës mashkull e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje. Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.