×
Etiketë: vjeçari
Bota/Rajoni25 Shtator 2020
Një oficer policie është qëlluar sot në Stacionin Policor të Croydon në jug të Londrës. Oficeri është qëlluar nga një 23 vjeçar që ishte në qendrën e kujdestarisë në Windmill Lane. Ai u trajtua në...
Kronika24 Shtator 2020
Policia Kufitare kap dhe vë në pranga një shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Gjermania. Arrestimi provizor i tij u bë në bashkëpunim me Interpol Tiranën, me qëllim ekstradimin në shtetin gjerman. Në hyrje...
Lajme18 Shtator 2020
Një 12 vjeçar nga Kosova ka ngritur zërin se Kosova nuk përfshihej në librat shkollore në Suedi, raporton Front Online. Pasi ngriti këtë çështje, shkolla i ndryshoi librat. Kështu edhe bërë të ditur nëna e...
Lajme14 Shtator 2020
Xh.Gashi nga Drenasi vdiq në vend pas goditjes nga një veturë rreth gjysmë ore më parë në “lagjen e Feronikelit” në Drenas. Ai nuk arriti të mbijetoi, vetëm pak çaste pas goditjes, vdiq në vend....
Lajme10 Shtator 2020
Një punëtor i ndërtimtarisë nga Landovica derisa ishte duke punuar në kulmin e një shtëpie në Reshtan të Suharekës ka rënë në kontakt me telat e rrymës dhe ka humbur jetën. Si pasojë 47-vjeçari ka...
Kronika08 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar personin, i cili besohet të jetë involvuar në tri raste të vjedhjeve të xhamive, në rajonin e Gjilanit. Njoftimi i Policisë së Kosovës: Ju njoftoj se ne...
Lajme07 Shtator 2020
5 vjeçari nga Gjilani, Dion Gashi, vuan nga sëmundja e leukemisë Akute Lymphoblastic dhe ka nevojë për trajtim jashtë vendit. Shuma e nevojshme për trajtim në Turqi është 140 mijë euro.Sipas familjarëve të tij, deri...
Kronika05 Shtator 2020
Personi që vdiq mbrëmë në Ferizaj, pas plagëve të marra me thikë është i riu me inicialet P.Q. Indeksonline mëson se 24 vjeçari dyshohet se u ther me thikë nga boksieri kosovar, L.M nga i...
Lajme04 Shtator 2020
Ka përfunduar autopsia e viktimës 39 vjeç nga Muçivërca, pritet përpilimi i raportit. Të përcjellur nga policia erdhën në fshatin Muçivërcë të Kamenicës. Këtu Instituti i Mjekësisë Ligjore solli në shtëpinë e familjes, trupin e...
Kronika03 Shtator 2020
Një 24 vjeçar nga Llapqeva e Komunës së Malishevës është plagosur nga babai i tij, i cili ishte në gjendje të dehur. Këtë e bëri të ditur për klankosova.tv Nysret Gjyrkaj, zëdhënës për media në...
Kronika02 Shtator 2020
Një vdekje e dyshimtë është raportuar në Studençan të Suharekës, të mërkurën në mesditë. Bëhet fjalë për një burrë të lindur në vitin 2001. Policia e Kosovës ka konfirmuar rastin për KOHËN duke thënë se...
Kronika01 Shtator 2020
80 vjeçari Enver Bërkolli nga Prishtina vazhdon të jetë i zhdukur që nga dita e djeshme. Familjarët e tij kanë deklaruar se i moshuari ka humbur që nga dita e djeshme pasdite dhe se më...
Lajme01 Shtator 2020
Enver Bërkolli, 80 vjeçar, ka humbur. Familjarët e tij nuk po mund të kontaktojnë me të. Ai për herë të fundit është parë tek shkolla “Elena Gjika” në Prishtinë rreth orës 17:00. Familjarët e tij...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.