Lajme

Ky është 22 vjeçari që mbeti i vdekur si pasojë e goditjes së veturës në Drenas!

Ky është 22 vjeçari që mbeti i vdekur si pasojë e goditjes së veturës në Drenas!
23:19 | 14 Shtator 2020

Xh.Gashi nga Drenasi vdiq në vend pas goditjes nga një veturë rreth gjysmë ore më parë në “lagjen e Feronikelit” në Drenas.

Ai nuk arriti të mbijetoi, vetëm pak çaste pas goditjes, vdiq në vend.

DrenicaSot mëson se i riu ishte 22 vjeçar nga Komuna e Drenasit.

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera