×
 • Kronika
 • Kronika

  80 vjeçari Enver Bërkolli nga Prishtina vazhdon të jetë i zhdukur

  FrontOnline
  01 Shtator 2020

  80 vjeçari Enver Bërkolli nga Prishtina vazhdon të jetë i zhdukur që nga dita e djeshme.

  Familjarët e tij kanë deklaruar se i moshuari ka humbur që nga dita e djeshme pasdite dhe se më nuk dinë asgjë për fatin e tij.

  Rastin për zhdukjen e Bërkollit familjarët tashmë e kanë raportuar edhe në polici, por që të njëtjti kërkojnë ndihmë nga qytetarët, në rast se e kanë pasur rastin ta shohin diku.

  Të njëjtit janë lutur që kushdo që e sheh Enver Bërkollin të njoftojnë në numrin e bërë publik, derisa kanë shtuar se presin edhe ndihmën e Policisë së Kosovës për të filluar kërkimin.

  Po ashtu sipas familjarëve, ai nuk vuan nga ndonjë sëmundje, por që herë pas herë kishte dalë për shëtitje në parkun e Taukbahshqes, por që kurrë s’ka ndodhur që të mos kthehet për një kohë të gjatë në shtëpi.

  Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA
  Nga Rubrika
  Kronika24 Shkurt 2024
  Një 42-vjeçar nga Kosova ka vdekur të shtunën në Olbia të Italisë, pasi ka rënë nga kati i tretë i një kantieri...
  Kronika24 Shkurt 2024
  Një 35-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident rrugor në orët e para të pasdites së djeshme në Castagneto Carducci (Livorno)....
  Kronika24 Shkurt 2024
  Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë ku një 16-vjeçar teksa po ndiqte një ndeshje bashketbolli...
  Të tjera
  Bota/Rajoni25 Shkurt 2024
  Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Taulant Balla, ka njoftuar se brenda 24 orëve janë arrestuar 15 persona. Ai me këtë rast ka...
  Lajme25 Shkurt 2024
  Ish-deputetja dhe moderatorja, Grida Duma, ka folur për ndjenjat që i jep Kosova sa herë të jetë e pranishme. E ftuar në...
  Lajme25 Shkurt 2024
  Sikurse në shumë sektorë ku punëtorët po lëshojnë vendin e punës, njëjtë po ndodhë edhe tek zjarrfikësit. Kjo, për shkak të kushteve...
  Lajme25 Shkurt 2024
  Ish nënkryetarja e komunës së Prishtinës dhe ish ushtruesja e detyrës së drejtoreshës së Arsimit, Donjeta Sahatçiu, ka reaguar pas anulimit të...
  Lajme25 Shkurt 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është duke qëndruar për vizitë në Katar. Ajo atje po merr pjesë në tryezën ekonomike ndërmjet Kosovës...
  Lajme25 Shkurt 2024
  Zjarrfikësit në Kosovë vazhdojnë të jenë të pakënaqur me kushtet e punës. Edhe viti 2024 për ta ka filluar njëjtë sikurse viti...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.